ARHIIV

23/04/2017

Võitsin kaks piletit!

See nädal lõppes tegusalt. Käisime perega eile tivolis ja täna ostsime tütrele suurema ratta ning lisaks kõigele läksin jooksin üle pika aja oma 10-kilomeetrise tiiru. Tegime Eleanoraga kokkuleppe, et hakkame käima iga õhtu rattaga sõitmas ja jooksmas (mina jooksen). Ohh.

Kõige toredam üllatus: Võitsin kaks piletit Naisten kymppi 10-kilomeetri pikkusele jooksuvõistlusele! Meil oli sõbrannaga plaan minna sinna, aga kuna ühe pileti hind on 50€, siis mõtlesime niisama kaasa joosta. Igatahes, nüüd saame siiski tänu võidule omale roosad (või olid need hoopis sinised?) jooksusärgid ja ilmselt mingi auhinnapakikese ka! Nii äge on midagi võita! Veel üks põhjus, et end rohkem liigutada. Niisiis vahetasin täna õhtul pidžaama jooksupükste vastu ja jooksin tunnikesega oma tiiru ära. Ei tea, kas oleks ulmeline seada eesmärgiks 40 minutit? Elame, näeme.

Aga tegusat nädalat kõikidele lugejatele, ma üritan väsimusest hoolimata samuti aktiivselt jätkata! Varsti on tulekul ka video "Üks päev mehena", aga natuke peate veel kannatama!

Head und!

2 comments:

  1. jooksupüksid pidzaama vastu?

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ahhaa liiga kiirelt kirjutasin :D

      Delete