ARHIIV

22/04/2017

Meil pole enam elutuba

Ma ei tõsta (enda meelest) kodus väga tihti mööblit ringi ja ausalt öeldes ma ei osta eriti mõttetuid asju kokku, aga siiski neid asju muidku koguneb ja koguneb. Igavene müsteerium!

Nädala alguses koristasin põhjalikult kööki ja lõpuks viisin neli (!) kotitäit prahti prügimajja. Ulmeline. Ruumi on vähe. Asju on palju. Mulle tundub, et isegi mööblit on kuidagi palju. Mu ema ütleb alati, et meie lastel on kodus nii palju erinevaid mänguasju ja mänge, isegi lasteaias pole kokku nii palju. Ja see on vist täitsa tõsi. Me hakkame vaikselt uppuma nende asjade sisse. Hoolimata sellest, et asjad on organiseeritud... Asjad ei püsi eriti kaua omal kohal, sest ma ei viitsi ausalt öeldes pidevalt kaagutada ka, et kuhu miski käib. Lihtsam on kord paari nädala tagant suurkoristus teha...

Lapsed on päris tükk aega oma isiklikke tube tahtnud, eriti see meie koolilaps. Täna õhtul mõtlesin, et miks mitte meie magamistuba muuta teiseks lastetoaks? Nagu mul kombeks, kui midagi tahta, siis muidugi nüüd ja kohe! Kolm tundi hiljem on meie 3-toaline korter uues kuues. Meil on elutoas magamistuba, lisaks sellele veel kaks lastetuba ja köök. Natuke harjumatu, aga samas tore. Selline ajutine lahendus. Las olla. Lapsed naudivad ja pealegi elutuba seisiski meil pidevalt tühjalt (me ei vaata eriti telekatki).

Et väikevenna ei kipuks pidevalt suurema õe tuppa, siis panime talle oma tuppa üle pika aja ka võimlemisposti. Väga hea trenn kõikidele lastele! Mööbeldasime ikka korralikult. Kassid näugusid ja nuuskisid mööda korterit kaks tundi ringi.

Tervitused segasummasuvilast!

2 comments:

 1. Kõlab hästi!
  Aga kuidas hambad elavad? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hambad on alles. Elavad hästi :D
   Imekombel valu hakkas nädal aega tagasi taanduma ja nüüd pole hambad enam isegi nii tundlikud. Loodan, et see oligi siis ainult põrutus ja asi on sellega ants!

   Delete