ARHIIV

02/12/2016

Kassid ja taimed

Kui kellegi meelest on võimatu kahte last korraga pildile saada, siis proovige hoopis kahte kassipoega pildistada! Vot see on alles võimatu. Panin just pilte arvutisse ja mõtlesin, et kassid on olnud meil kõigest paar kuud ning nad on juba nii palju kasvanud. Hetkel on nad 3-kuused. Vilma on suurem ja kaalub kusjuures täpselt 2 kg, Villa 1,7 kg.

Mu sugulane naljatas, et kuna Vilma on poiss, siis võib varsti kassipoegi oodata, aga ei. Loomaarst ütles meile, et tänapäeval saaks näiteks juba jaanuaris opid ära teha ja samal ajal nad ka kohe kiibistada. Meie kolmetoalisesse korterisse rohkem kasse küll ei mahuks. Armsakesed on need meie kiisud. Lennart räägib pidevalt, et tema on ka musta ninaga Vilma-kiisu ja teeb mulle muidku mjäu. Ta on kassirollis igal võimalikul hetkel.
Tegin selle pildi kui olin juba suurema osa ära koristanud. Ühe poti on nad täiesti katki teinud, aga kasside õnneks ma pole suurem asi taimesõber, seega polnud hullu. Kasvatasin neile siis kassimuru ja mida kõike, aga no nad ei tee sellega eriti midagi. Lõhuvad ainult.

Hoopis raskem saab kasside jaoks olema see detsembrikuu kui me kavatseme oma jõulukuuse lähinädalal ära kaunistada... Siis on alles lõbus... Olen lugenud, et paljud kassidega pered on loobunud kuuse toomisest koju, sest nad ei jaksa kassidega võidelda. Eks siis näha, mis tulemus meid ees ootab.

No comments:

Post a Comment