ARHIIV

10/09/2016

OEH: töö, kool ja täid

Minu päris esimeseks autoks sai (kellegi vana - minu uus) Renault Megane. Otsustasime kiirelt, sest mina muidku käisin peale, et bussiga ma tööle ei viitsi minna ja nõnda me selle auto kiirustades ostsimegi. No algaja ma olen, aga saan tööl ilusti käidud (25 minutit üks suund). Tegin endale lõpuks juhilubade puhul kingituse ja ostsin roosa parkimiskella.
Muumipilt on pärit meie lasteaia saalist, pidin lausa pildi tegema sellest suurest maalingust. Lasteaiarühmad on kõik muumimultika tegelaste järgi nimetatud. Tööl on tore. Eks tööinimese elu on ikka natuke väsitav, aga mitte midagi võimatut. Hoopis teine asi on nüüd avatud ülikoolis järge pidada. Alustasin eripedagoogika (põhikursusest 25 punkti?) ja esiteks olen ma enda klassis kõige noorem ning teiseks on kõik teised juba õpetajad või direktorid (!)... Ma tõsiselt kaalusin juba enesetutvustamisel hakata nutma (see pole minu tavapärane reaktsioon) ja tahtsin lihtsalt ära minna, aga siis mõtlesin, et kuskil mujal ma ei saaks iialgi kuulda teiste väärtuslikest kogemustest ning veel nii elukogenud ja haritud inimestelt. Seega üritan endast parima anda ja vaatan, mis sellest kõigest välja tuleb - kaotada pole muud kui aega ja raha.

Kodusest elust rääkides on meie peres põhiteemaks veel TÄID. Jah. Ostsime uue pudeli täišhampooni. Ja pesin jälle muidugi mõlema lapse juuksed. Leidsin Lennarti juustest eile õhtul 2 surnud täid... Uuesti - kõikide voodipesud rõdule - et täna neid pesema hakata. Eleanora peast ei leidnud eile enam täisid, aga üleeile korjasin siiski "mune" veel ära. Lõpuks võtsin käärid ja lõikasin need juuksekarvad pea keskelt lihtsalt välja - ma ei jaksanud. Iga kord kui täidele mõtlen, hakkab mul endal pea sügelema! Sellest mõttest sügeleb juba terve mu keha. Täišhampoon kuivatas mu peanahka päris hullult ja Eleanora ihule tekkis ka allergia. Ma ei imestaks kui mul on ka täid, sest Lennart on peaaegu iga öö meie kaissu jälle tulnud. JUBE!

Nüüd kui mul on auto, siis tahaksin rohkem ringi liikuda. Tänagi võiks lastega kuhugi minna, sest ilm tundub soe. Kunagi käisime Lahtis perepargis, ehk sinna. Hetkel lebotan niisama voodis, Lennart mängib meie magamistoas minilegodega ja olemegi lihtsalt kahekesti siin maru vaikselt, sest Eleanora veel imekombel magab. Kui mul on rohkem aega (et viitsiksin arvuti avada, sest praegu kirjutan postitust telefonis) siis lisan pilte meie pulmapäevast - pulmarongist, peost ja tegijatest!

Soovin kõikidele ilusat nädalavahetuse algust! Ma pole tegelikult üldse hommikuinimene, aga täna on kuidagi hea tuju. Ma arvan, et see on tingitud vist sellest toredast uudisest, mis õde mulle eile õhtul rääkis... Või niisama heast ööunest!

No comments:

Post a Comment