ARHIIV

01/08/2016

Jõudsime abieluranda!

Kõik emotsioonid on veel väga värsked. Keeruline on paari lausega seda tähtsat päeva kokku võtta. Kui ma mõtlen laulatusele, siis meenub mulle esimesena see, kuidas ma altarile minnes nutsin. Ja ikka korralikult! Üritasin vahepeal isegi kimbuga seda varjata. Mees tundus see-eest rahulikum. Ka ilus romantiline folgikoja peosaal on veel hetkel silme ees. Seda tunnet on raske edastada, aga kõik kohalolijad saavad kindlasti aru, mida ma silmas pean.

Kirjutan hetkel telefoniga autos seda postitust (oleme teel koju), sest fotograaf saatis just paar esimest pilti meist ja mina tahtsin neid muidugi kohe jagada kõikidele ning öelda, et jäime pulmadega rohkem kui rahule. Kõik oli väga ilus ja paar viperdust tegid asja muidugi eriti meeldejäävaks, kuid lõppkokkuvõtteks läks nii nagu pidi.

Ma isegi ei tea, kuidas alustada meie pulmapäeva kirjeldamist. Lähme kõigepealt rahulikult koju ja tõmbame natukene hinge.

Aitäh kõikidele meie külalistele - neile, kes laulatusele tulid, neile, kes pulmapeol olid ja neile, kes meiega hommiku kella 6-ni tantsisid!
Fotograaf: T. Siipan

7 comments:

 1. Täname kaunist pruutpaari meeldejääva ja emotsiooniderikka pulmapeo eest!

  ReplyDelete
 2. Käisime just päev enne Teie pulmi seal folgikojas. Perenaine mainis, et kolm päeva järjest on seal pulmad nüüd tulemas. Ja nüüd siis sain teada, et teie kahe omad olid ühed neist, äge :D Ja palju õnne ikka ka:)

  ReplyDelete
 3. Kullakesed! Te olite võrratult kaunid ja armsad! See pulm oli väga romantiline! Kaunist abielu teile ja palju armastust ning õnne! :)

  ReplyDelete
 4. Ainuüksi need 2 fotot on väga kenad, kogu album peaks olema imeline 😃

  ReplyDelete
  Replies
  1. (Fotograafide) kahjuks me poseerisime väga vähe ilupiltide jaoks. Meie eesmärk oligi üks pilt raami saada :D

   Delete
 5. Tere!

  Kui saladus ei ole, siis kust pulmaauto pärineb? :)

  Liisi

  ReplyDelete
  Replies
  1. Facebookis "Pulmaauto Tšaika ja vana Volga rent"

   Delete