ARHIIV

07/08/2016

Mustvalge jutupaus

Mida teevad normaalsed inimesed laupäeva õhtul? Lõikavad pealismadratsit kitsamaks, et see tagasi katte sisse mahuks!
Meil on magamistoas voodi, suht kitsas selline, aga kõik meie pereliikmed tahaksid mingil põhjusel just seal magada. Pean silmas seda, et Lennart on alles hiljuti enda voodis terve öö magama harjunud ja isegi siis tuleb tal keset ööd (peaaegu iga öö) pissipeatus teha. 

Olgugi, et kui Lennart 2-aastaseks sai, me jätsime mäkuralli (põhimõtte pärast) ära, aga teinekord juhtub ikka õnnetusi. Ja kui see eriti märg õnnetus meie voodisse juhtus tekkima, siis kõigepealt viskasime üldse esimese (vana) pealismadratsi minema, mida pesta ei oleks eriti saanud. Meie voodis pole ju seda spetsiaalset kilelina all nagu lastevooditesse pannakse. Aga hetkel tundub see täitsa hea mõte...

Ostsime asemele ühe ülehinnatud õhukese madratsi koos kattega. Pesin selle juhuslikult paar nädalat tagasi puhtaks ja tee mis tahad, aga see ei mahu enam madratsile ümber! Tavaliselt on nii, et kui minu mõistus ei võta, siis mees saab ikka hakkama, kuid täna ei viitsinud me kumbki ja nõnda ta lõikaski selle madratsi sobivaks.

Jätan madratsiteema sinna paika. Mõtlesin, et näitan veel erinevaid mustvalgeid pilte, mis mul siin leidub. Tegelikult olen ma lihtsalt unetu!

Jälle musipilt. Päris pulmafotodega läheb aega, aga me jaksame ju natukene veel kannatlikult oodata? Varem ei näidanud ma üldse "oma kaasat" ja nüüd muidku musimusi. Äkki ta on lihtsalt nüüd natukene rohkem "minu oma"... Tegelikult eputis nagu ma natukene olen, siis tahtsin ma hoopis näidata pulmakleidi seljaosa. Siin pildil on seda isegi natukene näha:
Minu suurim töö enne pulmi - lauaplaani koostamine. Reaalselt läks vist selle kõige mõtlemiseks ja erinevate kohtade ümber paigutamiseks 14 tundi. Viimased nimed liigutasin päev enne pulmi paigast:
Intagrami-jälgijad nägid juba meie pulmaviinasid. Tegime auhindeks ja panime lauale esimesena nende siltidega viinad. Ma isegi ei mäleta mitu kokku tegin - ehk 30? Paljastan suure saladuse - disainisin need oma nägemuse järgi (mille mees muidugi heaks kiitis!) lihtsalt Powerpointis valmis ja printisin kleepepaberile:
Järgmisel pildil on näha meie sõrmuseid. Mehele on siiski sõrmus natuke suur ja häirivat lausa töö tegemist, seega laseb ta selle vist väiksemaks teha (loodetavasti üsna pea, muidu ma solvun) ja hakata kandma abielusõrmust hoopis vasakus käes (kuigi tema on vanaaegne ja kardab, et teised peavad teda niimoodi leseks).
Pulmalilli meie kodus:
Ja osa lilli, mis maal veel elus olid:
Alumine mustvalge pildike on tehtud mänguväljakul. Pidin lapse pool jäätist minema viskama, sest jube palju agressiivseid herilasi on siin kuidagi. Väga harjumatu, igal pool ründavad sel aastal. Esimese sutsu sai ta maal.
Seekord siis selline teistmoodi mustvalge postitus, kes ütles, et elu ei või olla mustvalge?

No comments:

Post a Comment