ARHIIV

01/07/2016

Homme lendan Tartusse tüdrukuteõhtut veetma!

Ausalt öeldes ma olen olnud siin ikka päris stressis. Eks autokool on ka omaette stressiallikas. Kõige paremini saan seda selle järgi aru, et olen meeletult magusat söönud. See rikub koheselt mu näonahka. Loodan, et enne pulmi saan natukene ikka ennast maha rahustada, sest pole küll vaja uusi probleeme (näiteks, et kas mahun pulmakleiti või mitte).

Enne kui homme hommikul reisile lähen, siis tahaksin ma tänase päeva jooksul lihtsalt kodu ära koristada. Nii naljakas, aga kuna olen siin tegelenud põhiliselt autokooli ja meisterdamisega, siis kodu koristamine on jäänud nimekirja viimaseks tegevuseks. Tegelikult täna olin juba päris tubli, pool on koristatud! Ah valetan, tegelikult kõige rohkem tahaks ma aega tagasi kerida ja enda normaalse täispikkuses kulmu tagasi saada.

Kõige toredam oli muidugi see, et kui me millalgi siin paarijoogat tegime, siis kukkusin ma põlvega ikka korralikult vastu seina paar korda ning alles nüüd hakkab mu jalg enam vähem normaalne välja nägema. Enne seda olin nagu 5-aastane külapoiss: kulm poolik, põlv lõhki, lisaks sellele oli mingi satikas öösel mu jalad ka ära söönud, nii, et jõudsin juba omaette ehmatada, et issand kas kirbuhammustused. Õnneks pulmakleit on pikk, siis polekski vahet, kas jalad on katki või mitte...

Igatahes, varsti saan rahus olla elevil tuleva nädalavahetuse pärast! Ma ajan asja korda, käin poes ja siis valmis lennuks. (Ja kui ma ikka päris elevil olen, siis meenutan ma pigem ADHD- aktiivsushäirega last, mitte sellist viisakat daami, kes uhkelt üksi reisile läheb.)

Olen nüüd saanud pruutneitsidelt vihjeid homse kohta. Ja olen üha rohkem veendunud, et tegemist on mu tüdrukuteõhtuga. Mis muu see ikka olla saaks! Tegin paar screenshoti, sellest infost, mis mulle on antud:
Kuna ma valida ei oska, siis võtan ikkagi vist suure kohvri kaasa koos oma erinevate variantidega. Ma muidugi ei teadnud alguses, mis on crossbody kott (kuigi mul on neid neli) ja imekombel pole mul balleriinasid ega sandaale. Eks ma siis pakin kõik muud variandid kaasa!

Pulmateemal on astutud suur samm edasi. Õde tuletas mulle eile meelde, et täpselt kuu aja pärast on juba meie pidupäev! Ja ma ise olin sellise väikese fakti lausa ära unustanud. Igatahes eriti tore on see, et meie fotograaf kirjutas meile lõpuks ise ja nõnda me ta üles leidsimegi. See asi on nüüd vähemalt lahendatud. Kes teab, äkki jõuame isegi proovipildistamisel käia kui hästi läheb.

Samuti leidsin lilleneidude kleidid üles ja kuigi ostsin need juba kaks aastat tagasi, siis mahuvad need endiselt kenasti selga. Ja kõige tähtsam, me saame ikka peokohta ehk Mooste folgikotta lõpuks mingid kangad lakke. Üht või teistpidi, aga saame!

Ma ise otsin endale hetkel pulmadeks veinipunaseid (no neid toone on ka muidugi sada) kingi, seega kui keegi oskab soovitada, kust sarnaseid tagasihoidlikumaid leiaks:
Pilt: Google
Nüüd lähen panen pesud kuivama ja lülitan pulmateemad natukeseks ajaks peast välja.

No comments:

Post a Comment