ARHIIV

09/07/2016

Asjad, mida mina ei mõista

Kahes blogis avaldati arvamust selle kohta, mida blogija arvab suvaliste asjade kohta, mida teised inimesed tihtipeale kiidavad, kasutavad, kannavad või fännavad. Mõtlesin, et kirjutan ka väikese listi asjadest, millest mina pole kunagi aru saanud. Mina keskendusin rohkem vist hoopiski erinevatele tegevustele, mitte konkreetsetele asjadele, aga avaldan oma arvamuse ikkagi.

1. Rasedana klaasikese kaupa regulaarne alkoholi tarbimine vabandusega, et "aga klaasikese vist ju võis". Vanasti tehti nii ja naa ning tegelikult joodikutel ongi enamasti lapsed terved kui purikad - mind ei huvita! Saate aru, ei või juua! Lisan siia veel suitsetamise ka. On tõestatud, et mahajätmise stress ja võõrutusnähud pole nii ohtlikud kui seda on suitsetamine ja samal ajal enda ja beebi organismi mürgitamine.
2. Johnny Depp. Mis fenomen see oligi? Kellegi välimust ega olekut pole ilus avalikult ometi kommenteerida, aga kuna vaevalt ta mu blogi loeb, siis luban endale selle klatšimise täna. Mulle ausalt öeldes ei meeldi see mees ega ükski film, kus ta näitleb, ei suudagi vaadata, ei oska näidelda. Ei ole kunagi aru saanud sellest suurest Deppi fännamisest.
3. Krikus abiellumine ainult sellepärast, et "tore traditsioon meeldib". Inimesed, kes muidu kirikusse ei kuulu, pole ristitud ega leeritatud, teevad kõik selle eelneva 4 tunniga läbi, maksavad natukene teise summa ja ainult selle nimel, et pidada kiriklikud pulmad. Eriti eredad näited on need, kes siis kohe pärast pulmi kogudusest lahti ütlevad.
4. Tätoveeringud. Las ma täpsustan, olen näinud väga vähe ilusaid (õige koha peal) joonistusi. Üks eriline liik rumalusi ehk lasta enda ihule kallima nimi igaveseks jäädvustada. Nooremana tehtud lollus on üks asi, aga päriselt?!
5. Ma ei ole kunagi aru saanud nende lotendavate kottide põhimõttest. Väike veel on ehk okei, aga tihti tassitakse neid suuri lausa ööklubisse kaasa (seal kantakse kogu elu ilmselt kaasas). Kole ju, pole vormi ega kaunista ka kandjat. Kott peaks ikka kandja aksessuaar olema, aga need maani läikivad lötalötakotid ei tee küll eriti kedagi ilusamaks.
Pildid: Google

6 comments:

 1. Mina kannan ka lötalötakotte (nii hea väljend :D), klubisse nüüd kaasa just ei tassi, aga näiteks Oliveriga reisimisel viskan küll vist KÕIK asjad ühte kotti ja siis käin löta löta. Õnneks fäshön ei ole ka see, mida nendel hetkedel taga ajan :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aa no ma arvasin jah, et selle kotiga võetakse vähemalt pool majapidamist kaasa, lapsega ringi käies see praktiliselt seda tähendabki :D

   Delete
  2. Sattusin kunagi firmapeol mängima sellist seltskonnamängu, et iga laudkond peab etteantud nimekirjast käima välja võimalikult palju kaasasolevaid asju. Ühel minu heal kolleegil oli ka alati selline kott ja no MIDA KÕIKE sealt välja ei tulnud. Alates tagavarasukkpükstest kuni sirgendajani. :D

   Delete
 2. Viimase koha pealt ei nõustu. Ma paaniliselt otsin sellsit lötalöta kotti. Sest mu praegune on nii ribadeks juba ja kuskilt pole uut ka saada, sest kõik on mingid Korsi taolised kõvad jurakad, mis ei mahuta mitte midagi, kuigi nad võivad suured välja näha. Aga need reaalselt mahutavad nii palju asju ja alati on maale sellega he aminna, sest sinna mahub nii läpakas, hunnik riideid ja muud nodi :D Ja koolis oli ka nii hea sellega käia, sest mahutsid kõik kooli asjad ära , pluss veel tööriided, mida õhtul töö juures vaja oli :D

  ReplyDelete
 3. Ja vaesed mehed peavad üksikuid asju kandma ainult taskutes :D

  ReplyDelete
 4. Pean mainima, et mulle ka need lötalöta kotid väga ei meeldi, aga kooliajal oli see väga mugav. Mäletan, et mul oli üks hele seemisnahast lötakott ja no sinna mahtusid nädala aja õpikud pluss trenniriided ka veel! Kandsin selle koti täiesti ribadeks.

  ReplyDelete