ARHIIV

08/07/2016

Alati juhtub midagi, aga tegelikult vihkan ma Sonerat

Olen õppinud, et kui midagi tobedat juhtub, siis jõuan selle isegi kaameraga ära salvestada. Ma ei viitsi kõikidest situatsioonist alati eraldi postitust teha, aga näitan täna mõnda hiljutist ebaõnnestumist.

Võtame näiteks eelmise reede õhtu. Meil on vannituba ja wc ühes ruumis. Just siis kui ma hakkasin juukseid sirgendama kukkus mu hari otse vetsupotti! Nojah siis. Kes see enne sirgendamist märja kammiga enda juukseid tahab harjata...
Sel laupäeval kui tüdrukuteõhtut veetsime, siis Musumäl näitasin oma telefonist midagi ja hopsti kukkus maha. Ütlesin veel soome keeles, et "sinne meni", aga ei uskunud - see on sada korda varem ka maha kukkunud. Kõige kurvem oli see, et meil oli plaan just esmaspäeval see Eleanorale anda (kes muidugi hullult ootas seda päeva), et mulle erinev Samsung osta. 
Telefon läks nüüd tuttavale parandusse, aga meie telefonisaaga jätkub ikkagi. Kuna meil on Sonera liitumised, siis see pood on 30 km kaugemal meie linnast ja iga päev me sinna just ei sõida. Aga käisime esmaspäeval ikkagi telefonipoes ja tegime lapsele telefoninumbri ja liitumise ära (et kui telefon parandusest tuleb, siis saab ta kohe seda kasutama hakata), saime sim-kaardi kenasti koju ja arvasin, et nii lihtne see oligi. Eksisin! Lapse kuumakse hinnaks öeldi 20 eurot (ja teenindaja ütles veel, et ei hakka mingit lisa teenustasusid juurde panema). Soovisin, et teenindaja paneks kinni ka sellised variandid, et tasu eest mänge osta ja muid maksulisi teenuseid kasvõi kogemata kasutada. Mina muutsin enda liitumise 26.90 euro peale.

Tulin koju ja avastasin üleeile, et mida mida - lapse kuumakse on imelikud 28.90 eurot, aga mul õnneks nagu lubatud oli 26.90 eurot. Lisaks sellele oli lapsel kasutuses ka kõik tasulised teenused, mida spetsiaalselt palusin lukku panna. Oh jumal, ma vihkan seda jamamist, täpselt selline tunne, et iga jumala kord mingi ajukääbik teeb raudselt meelega ja huiab neid hindasid. Keegi ei kujuta ette kui närvi ma võin minna selliste asjade peale.

Eile sain siis telefonis räägitud toreda Sonera telefonimüüjaga sel teemal ja ta leppis kokku, et teeb meile lapsega samasugused liitumised 25.90 ja ma jäin lõpuks nõusse ehk tema lolli juttu uskuma (no, et neid varasemaid liitumisi ei saa enam blablabla) ja mida ma näen täna hommikul??? Lähen Sonera lehele ja vaatan, et lapse liitumine maksab jälle 27 eurot ja minu oma 28.45, tahaks kõik Elisad Sonerad ühte kohta saata. Päriselt, võtsin telefoni, et uuesti helistada ja küsida... Aga mõtlesin - MA EI JAKSA ENAM SEDA JAMA.

Kas teid ei aja sellised telefonimakse asjad närvi vahel?

Okei, pean lausa rahunema, sest nii närvi ajab. Äkki mingil teisel päeval helistan uuesti. Seni nad loodavadki vist selle peale,et inimesd ei viitsi enam jännata nendega ja maksavd tühja?

Lõppu lisan veel hoopis teisest teemast ühe pildi, mis just kaamerast leidsin. See on mõeldud kõikidele, kes soovivad kodus käelihaseid treenida. Esiteks pange lastetuppa pimendav ruloo ja laske see nöör ära lõhkuda. Siis hakake mitu korda päevas rulood käsitsi üles-alla kerima (no hommikul, pärast lõunaund jne.) Aga vot uut ka ei osta ega vana ei viitsi parandada. Hea trenn.

No comments:

Post a Comment