ARHIIV

16/06/2016

Pärast vihma tuleb... päike?

Täna on nii sombune päev! Õhtul lähen ju 5 km jooksma! Vaatasin, et kui ma enda jõusaali tiimis ei jookseks, siis ühe inimese osalemistasu oleks 34 eurot... Ainuke vabandus on seekord, et selle rahaga toetatakse oma linna, aga ega need maratonide hinnad tavaliselt eriliselt soodsamad pole siin Soomes.

Loodame, et ma siis õhtul ikka võidan oma meeskonnaga selle jooksutiiru! Õmblesin eile isegi (lausa 2 cm) kitsamaks selle roosa nokatsi, mis mulle anti. Ma veel kaalun, kas võtan muusika klappidega kaasa või mitte. Mul pole spetsiaalselt hoidikut, seega peaksin spordirinnahoidjate vahele selle panema. Siiani on see nipp toiminud väga edukalt. Riietuse kohta nii palju, et alles eile mõtlesin, et panen lühikesed erkroosad püksid, aga täna on nii jahe, et võibolla peaks ikka pikad legginsid panema. Eks siis hiljemalt homme annan teada, kuidas jooks läks!

Olen praeguseks mitu tundi meisterdanud. See peaks olema ainuke asi, mis mind hetkel maha rahustaks, aga samas mul on ikka mitu rauda tules - vahetan muidku emaile erinevate inimestega ja üritan keskenduda mitmele asjale korraga. No nii... hingan sügvavalt. Jätkan..

Mingi hetk vaatasin aknast välja ja märkasin, et vihma sajab. Mõtlesin, et einoh väga tore... Aga siis saime me endale broneeritud pulmaauto ja ka mõni muu asi hakkab vaikselt ilmet võtma, nii et esimest korda elus on mul tunne, et äkki meie pulmapäev polegi täielik kaos?

Vihm jäi järgi ja ma lähen käin nüüd rattaga kähku kesklinnas ära. Ostan natukene meisterdusasju juurde. Disainisin paar tundi köögi laua taga meie külalisteraamatut, aga kuna mu juhtmed on veidike kokku jooksnud, siis kaante kaunistamise jätan ma ilmselt viimaseks. Sundimisega ei tule kunagi midagi ilusat. Peab andma ajule natuke rahu. (Võite ainult ette kujutada, milline meie väike köök meisterdamise ajal välja näeb...)

Nüüd lähen, loodan, et ei hakka sadama. Ja kui hakkab, siis ausalt öeldes täna see mind ei häiri! Tunneli lõpus paistab valgus!
Fotograaf: M. Kauppinen

No comments:

Post a Comment