ARHIIV

27/06/2016

Olen kuli ja vigane

Nii rääkis kunagi mu õelaps kui sai millegi peale pahaseks, aga kõik tähed ei läinud veel päris õige koha peale. See tähendab, et olen kuri ja vihane. Arvake, mis idiootsusega ma küll hakkama sain? Sõbrannad ilmselt naeraks ja ütleks, et enamus tüdrukuid tegid selliseid asju teismelisena, aga minul juhtus täna kogemata väga loll äpardus. Vannun alustuseks kõik ropud sõna ära, siis kirjutan edasi. Ma ei suuda enne rahus magama jääda.

Käisin jooksin õhtul 12 km ja tulin koju dušši alla jalgu epileerima. Mul on selline hea veekindel Braun. No naiste värk ju. Võtsin lõpus žileti ka välja ja vaatasin peeglisse ning mõtlesin, et kuna kulmude vahel on paar nõmedat üksikut karva, siis teen kähku žiletiga neile üksnull. Ei viitsinud kuidagi pärast dušši all käiku hakata pintsettidega jamama.

Ja mida ma oma loomulike ilusate kulmudega tegin??? Kas keegi juba aimab? Mu vastik käsi vääratas ja tegi kiire tõmbe KOOS kulmuga. No keskelt on umbes 0.8 mm puudu!!! Minu jaoks on see olukord juba maru lähedal maailma lõpule, ma ei raatsi kunagi oma kulme eriti kitkudagi! Jumal küll, kas see saab pulmadeks terveks, palun! 

Ma ei suuda sellele enam isegi mõelda. Käin ja vahin ainult enda nägu peeglist. See on suur viga, sest siis kirun end veelgi rohkem. Kedagi teist ei saa süüdistada ka. Pean ju laupäeval lennukiga tüdrukuteõhtule ilmselt minema. Kulmuga või kulmuta. Õnneks mul on meigikotis mingit kulmuvärvi, et natukene saan ühtlustada... Sinna vist kasvavad suht kaua need kulmukarvad tagasi sama pikaks nagu enne, nii nõme!!! Miks mul oli vaja see loll žilett lõpus kätte võtta? Miks? Kui ennast lohutada tahan, siis mõtlen nii: Kaugelt ei pruugigi võõras inimene ehk arugi saada, aga mul on nüüd selline klouni nägu, no nagu oleks üllatunud ilmega kogu aeg.

Lisan parem pildi sellest ilusast ajast kui mul olid veel kaks suhteliselt normaalset kulmu... Nutan omaette edasi... Ma ei suuda uskuda, kuidas ma nii loll võin olla. Pean lugema maailma uudiseid ja meenutama, et elus on muid tähtsaid asju. Hoolimata sellest, et ma tundsin just, kuidas üks kulm võib elu ära rikkuda.
Fotograaf: V. Laurila

3 comments:

 1. Ilmselgelt iga neiu/naise õudusunenägu. Ma loodan, et sul kiiresti tühi koht tagasi kasvab! :)

  ReplyDelete
 2. Kulmuvärvi või pliiatsiga saab selle kulmu tagasi ehitada karvtehnikas seniks kuni see tagasi kasvab. Pulmadeks kasvab tagasi, eriti kui varem selle koha pealt pole kitkunud.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Käisin täna viimastes teooriatundides ja kui ma päeval meenutasin kulmuvärvidega rohkem nagu angry birdsi, siis kodus pühkisin selle maha ja nüüd olen terve òhtu katsunud, kas juba karvad on tagasi kasvanud. NOT.
   Imekombel on alati nii, et kui hommikul jalgu raseerin, siis òhtuks on juba siili tunda, aga millegipärast ripsmed ega kulmud vist nii kiiresti tagasi ei kasva :D

   Delete