ARHIIV

22/06/2016

Loosin välja 2 kupukomplekti! Avaldan ka ENNE/PÄRAST fotod!

Alustasin oma kuputeekonda juba aprillis, kes soovib vaadata, siis salvestasin oma esimese kuputamise isegi videona SIIN POSTITUSES. Kuna päris mitmed blogijad on teinud ülevaatliku kokkuvõtte kupumassaažist, siis lisaks endale - oli mul ka üks teine katsejänes, kes küll blogi ei kirjuta, aga tahtis niisama kupumassaaži kodus proovida. Postituse lõpus on ka tema pildid!

Kuidas võita endale kehakupp ja õli?
1. JAGA Facebookis seda pilti ja kirjuta kommentaariks, kas tahad võita kehakuppu koos avokaado- või makadaamiaõliga
2. Hakka KUPUD.ee jälgijaks www.facebook.com/kupud
Kliki pildile
*Saad lisahääle kui jälgid ka minu blogi www.facebook.com/minajamuud
*Loosin välja 2 kupukomplekti 1. juulil 2016

Aga nüüd lähme kõige tähtsama asja juurde: TULEMUSED!

Alguses kuputasin tihedamini, peaaegu igal õhtul kui lapsi vannitasin. Tegin kupumassaaži ka oma sõbrannale, kes naeris ja oigas samal ajal kui ta reitele säru tegin. Minu massaaži kestvus reitele on tavaliselt kokku umbes 10-20 minutit ja iga kord oli hommikuks punetus kadunud. Jalad olid pärast õlitamist muidugi pehmemad kui tavaliselt ja kuppu oli väga lihtne pesta ja uuesti kasutada. 

Minu jalgadele ei tekkinud suuri sinikaid ega veenilaiendeid. Kui paaril korral kupu ühte kohta vaakumisse seisma jätsin (katsetasin), siis tulid küll pisikesed sinikad sinna. Mõne nädala möödudes nägin, et mu ühe jala väike tsellumügarik oli väiksem või kadunud. Ma ei tea, kas põhjus oli ainult kuputamises, sest olen sel kevadel ka aktiivselt jooksmas käinud. Igatahes mina olen rahul! Ma arvan, et kui tulemust pole üldse kuu aja jooksul näha, siis on ilmselt asi selles, et olen ise laisk olnud ja liiga vähe kuputanud.

Bikiinides pildil on selgelt näha, et ma polnud talvel korralikult jooksmisega tegelenud. "Pärast"- pildi üritasin võimalikult lähedalt teha. Valgustus on tõesti kahjuks natukene erinev, aga mõne meelest pruunina inimeste tselluliit kaob "visuaalselt" ära - mina lükkan selle väite ümber:
Kupumassaži tegi kodus minuga samal ajal ka üks mitteblogija, kelle tulemused on silmnähtavalt veel paremad:
"Läks tükk aega, enne kui sain sobiva võtte kupust, et see enda jaoks paraja tugevusega vaakumisse õppida tõmmata. Õli tuleb rohkelt panna, pidingi algul mitu korda massaaži tehes lausa ohtralt õli juurde lisama. Reitele tegin ringjaid liigutusi, pigem kiire tempoga ja keskmise vaakumiga. Kõhule see-eest tundus, et on parem kui teen tugevama vaakumiga ja liigutan edasi-tagasi. Kõhule oli kergem teha lamades selili põrandal ja tõmmates "naba vastu selgroogu". Teistes asendites tekkis kõhuvoldikestelt liikumine kupu vahele õhu ja pidin iga kord selle uuesti kinnitama.

Esimesed 2 nädalat kuputasin aktiivselt, argipäeviti 1x (õhtul) ja nädalavahetusel 2x päevas (hommikul ja õhtul). Peale paari nädalat kadus aga motivatsioon, sest reitele olid tekkinud veenilaiendid (alumine parempoolne pilt) ja reite piirkonda ma peale seda kuppu ei olegi julgenud panna. Kõhupiirkonda kuputan mõned korrad nädalas, olenevalt tujust, Ainult kõhule kuputmine ei võta õnneks nii palju aega ja olen märganud, et see kiirendab ka seedimist.

Peale massaaži tekib igale kuputatud piirkonnale sügelustunne ja kihin naha alla ja muidugi korralik punane õhetus. Kõik need sümptomid kaovad siiski hetkega, kui lipata pärast massaaži kohe jaheda dušši alla.

Kõhupiirkonna armid ei ole enam nii "paistes". Enne tundusid need lillakad-roosad, hetkel on valged ja pigem heledamad ja ei tundu nii ärritunud. Kiidan õlisid - nahk on tänu nendele siidiselt pehme!"

No comments:

Post a Comment