ARHIIV

21/06/2016

Kodune paarijooga nagu kirss tordil

"Paarijooga on kaunis harjutuste seeria, mille läbi saab kahe inimese vahel luua suuremat usaldust ja kindlustunnet, sügavamat armastust ning teineteise paremini mõistmist, äratada intiimsust ja luua harmooniat."

Minu meelest on paarijoogas ainult kaks võimalust:
a) kukkuda
b) kaotada tasakaal ja kukkuda end vigaseks

Oleme just sellised hullud, kes vaatavad teinekord õhtuti niisama internetis liikuvaid vidosid ja proovivad neid vahel ka järgi katsetada. Heal juhul lõppeb asi naeruga ja halvimal juhul muhu või sinikaga. Ma poleks piltide tegemise idee peale tulnudki, kuid nägin just hiljuti, et keegi tegi oma blogis video paarijooga väljakutsest. Seni olin arvanud, et me oleme ehk ainsad poolearulised, kes päriselt neid poose üritavad järgi teha... Või siiski, kas ikka oleme?

Vahel peab ju ometi midagi teistsugust tegema või lihtsalt näiteks konte väänama, et aru saada, milleks keha on võimeline ja milleks mitte. Ja muide, kellelgi meist oli just sünnipäev (mitte minul) ja sel aastal tähistasime me seda siis joogat tehes. Kunagi on ikka esimene kord...  Kui lapsed olid magama pandud, siis meie kui normaalsed lapsevanemad - hakkasime paarijoogat tegema. Esimene kord piltidele jäädvustada joogapoose, mida pole proovinudki - on ikka päris hull ja ebareaalne idee. Panin fotoka sellele režiimile, et 10 sekundit on aega poos sisse võtta. See oli päris korralik trenn.

See on parim, mis me teha suutsime:
Kroonika kirjutab: "Nipid, kuidas suhe kuumana hoida"
Victoria Beckham räägib, et käib koos Davidiga paarijoogas: "See on ühele abielupaarile suurepärane suhtlusviis, vahel isegi parem kui rääkimine."

Jah, korralikult joogat tehes ja piisavalt kaua neid liigutusi hoida - hakkab ikka maru kuum! Mainin igaks juhuks ära, et pildid on väga petlikud. Tegelikult oleme me paras paar paindumatuid puujalgu! See on kahjuks tõsi.

Seekord sain ainult põlve marraskile, kuid naerda saime me muidugi palju rohkem... Sünnipäevapeo pidasime juba nädalavahetusel ära ja pean mainima, et seekord tegin magustoiduks lihtsa küpsisetordi, mille kaunistasin murelitega. Siiani isutab. Tahaks veel kooki...
Kas keegi hulljulge on samuti kodus paarijoogat teinud või mõnes teises trennis käinud koos kallimaga?

Jälgi blogi ka Facebookis:
(Sain blogi kodulehe lingi lõpuks tagasi õigeks!)

5 comments:

 1. Päris äge! Me kahjuks pole teinud... :( Mul kõrgusekartus 😀

  ReplyDelete
 2. Su selg paidub küll ikka ulme hästi! :O Täiega lahedad pildid!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma ei saa siiani aru, kuidas mõni pilt nii hästi välja tuli, sest peaaegu iga kord (umbes pool sekundit) pärast fotoka klõpsu, kukkusime me üksteise otsa hunnikusse :D

   Delete
 3. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete