ARHIIV

10/06/2016

Hommik

Fotograaf: T. Rydman
Sain lõpuks kõik jaanipäeva piletid eraldi failidesse (kurtsin selle üle eile Facebookis), aga kui täna hommikul piletite printimiseks läks, siis sai muidugi poole pealt tint otsa. Käisin nüüdseks oma käigud ära. See tähendab, et ajasin oma raseda sõbranna ka ette hoiatamata juba kell 10 üles! Tänapäeval peaks ju ette teatama kui külla minnakse, aga ei... Mul oli vabandus ka, ma mängisin seekord ainult postiljoni.

Ostsin enda tindipaki Prismast ja ähvardasin müüjat sellega, et kui ta mulle vale valis, siis tulen veel täna tagasi, aga õnneks printer töötab ja piletid on kenasti olemas. Kergendus. Kusjuures homme lähme hommikul lastega Linnamäele lõbustusparki, sest meie korteriühingu kaudu said kõik tahtjad sinna tasuta sissepääsmed mõneks tunniks. Eks näis, mis sellest kõigest välja tuleb, ma nii loodan, et ei saja.

Kui vahel ei jõua ma enne lõunat liigutadagi, siis täna jaksasin lausa trenniski käia. Harjutasin ikka ja jälle kiiresti jooksmist jooksulindil, sest juba 16.6. neljapäeval on mul see minimaraton, mil pean 5 km aja peale jooksma.

Paar nädalat tagasi esimest korda jooksin ma lindil seda teepikkust täpselt 27.30 min ja täna 26.40 min. Vähemalt mingigi areng. Mina ajuhiiglane arvasin, et saan kahe nädalaga oma aja alla 20 minuti... no arvasin vist korraks reaalselt, et 15 min joosta 5 km oleks päris hea. Oleks jah, aga ei vea vist seekord eriti välja. Suur naerumärk.

Külma tõena kuulsin, et maailma rekord 5 km jooksus on vist 14 min, seega sain aru, et hea kui ma alla 30 min ikka hakkama saan. Nii palju siis minu plaanidest. Saime täna heleroosad nokatsid ka kätte, aga minul nagu ikka - jälle probleem. Pea on liiga väike. Mul ongi väike pea, ma tean. Aga see müts kukub mul kohe õlgadele. Ma ei teagi, mis nokats see on, keskel on auk. Mis selle värgi nimetus on? Pean vist selle masinaga täitsa kitsamks õmblema, sest klambrite peale ma lootma ei jää.

Selline tegus hommik. Hirmus külm.

No comments:

Post a Comment