ARHIIV

15/05/2016

Kuidas ma eile rongis võhivõõrale mehele tampooni pakkusin

Nädalavahetus läks megakiirelt mööda, sest vanemal lapsel oli kahel päeval esinemised ja lisaks sellele läksin ma eile õhtul pikemalt ette planeerimata üleüldsegi pidusse. Noh, ega midagi erilist polnudki. Aga tagasi tulles oli väike juhtum, mille üle said kõik naerda. No tegelikult olukord oli tõsine.

Öise rongiga sõitmine tähendab seda, et terve vagun on täis purjus inimesi. Midagi meeldivat seal pole. Ma olin õnneks suht kaine eile, ainult neli siidrit joonud. Istusin kokkupressituna teiste vahel ja ootasin oma peatust. Üks noormees jooksis kõikudes edasi-tagasi mööda rongi ja palus inimestelt paberit ja salvrätte või ükskõik mida. Ta sõber olevat eesotsas pikali maas ja ninast jooksvat nii palju verd nagu ta oleks suremas. Ja nõnda ta rääkiski kõikidele, et palun aidake, muidu jookseb mu sõber verest tühjaks. Omavahel arutati, et kutsugu sõbrale siis kiirabi või mingu ninaverejooksuga lihtsalt ise esmaabisse... Kõik muidku sisisesid oma arvamusi, aga salvrätti ei leidnud keegi.

Inimesed vaatasid kotid läbi ja keegi ei leidnud ikkagi midagi kasulikku. Üks pakkus isegi kondoomi, aga see ei pidanud aitama. Noor kutt läks minema ehk järgmisesse vagunisse abi paluma. Ma ostsin sel ajal oma pileti ja märkasin, et mul on alati paar tampooni käekotis. No igaks juhuks. Teinekord naiste vetsuski keegi purjus peaga märkab, et midagi on alanud.... No igatahes see sama tüüp tuli mõne minuti pärast sama haledalt tagasi ja ma siis ulatasin enda tampooni talle ja ütlesin, et kui asi ikka nii kriitiline on, siis pangu see tampoon sõbrale ninna. Ja ütlesin veel, et EI, mul pole muide päevad, vaid mul on alati need kaasas. Too much information... Vähemalt avalikus kohas...

Terve vagun naeris, eks ma ka natuke omaette, sest tundus kohe alguses, et ta paisutab oma jutuga veidike üle ja kas ninaverejooksu pärast on võimalik üldse otsad anda (ma ei tea) .... Pealegi piletimüüjad käisid ka edasi-tagasi ja nad oleks ikka häda korral kiirabi vast kutsunud tollele pojakesele.

Pärast seda seika hakkasid kõik minuga seal umbses rongis rääkima ja kiitsid hea nõuande eest. Üks rääkis, et ta kasutas ka enne kõrvetamist neid tampoone ninas, et asi oli nii hull ja seejärel mingi naine ütles, et ta hakkab ka nüüd alati tampoone kaasas kandma, et tõesti ei tea, millal vaja läheb. Siis üks mees, kes istus ta kõrval, arvas, et ta siiski ei lähe ööklubisse tampoonikarbiga, sest see mehe poolt tampooni pakkumine võiks liiga perversne ja nilbe külgelöömis nipp olla.

Ühesõnaga väga omapärane rongireis, mis möödus jumal tänatud tänu sellele kiiremini kui tavaliselt.
Ja kuidas teiste nädalavahetus möödus?
Lisaks sellele sajab meil muidku vihma. Algas Soome suvi!

2 comments:

  1. Hahaa, väga muhe seik! :D

    ReplyDelete
  2. Hihihiii... Meil oli 2 sünnipäeva, ilus soe ilm, grill-tsill, vihmata. Käisin järves ujumas iga hommik. Kusjuures usud- mu plika tuli just- ninast verd voolab 😁

    ReplyDelete