ARHIIV

30/05/2016

Blogiloos: 5 tasuta piletit Eesti jaanipeole Soomes!

11. juunil toimub Riihimäel (70 km Helsingist) eestlaste jaanipidu Soomes. Kui muud blogijad lähevad blogiauhindade jagamisele, siis sel aastal ma jään Soome. Käisin eestlaste jaanipeol ka eelmisel aastal!

Väravad avatakse juba kell 15:00 ja sinna saab edukalt minna ka Helsingist rongiga. Facebookis on täpsem info ürituste lehel. Traditsioonilisi jaanimänge nii suurtele kui ka väikestele viib läbi tuntud Venno Loosaar.

Piletid on müügil Piletilevis ja Tikettis. Lapsed (alla 12a) pääsevad üritusele pileti ostnud täiskasvanuga tasuta kaasa! Pere pisematele on üritusel ka Lasteala ning tegevusi pika päeva jooksul jätkub tervele perele. Festivali toitlustusala täidab külastajate kõhud hea ja paremaga kodumaalt. Mis tähendab minu jaoks, et ka sel aastal võib loota šašlõki peale.

Kui eelmisel aastal fännasin ma Meie Meest (Koit Toome oli samuti väga hea), siis sel aastal on mu lemmikuks esinejaks Smilers, kuid sellele lisaks on seal veel Karl madis & Karavan ning esmakordselt ka Karl-Erik Taukar Bänd.

Kuidas võita endale tasuta pilet?
1. JAGA pilti mu blogi Facebooki kodulehel
2. Kirjuta kommentaari, kellega läheksid jaanipeole
*Lisahääle saad 'minajamuud' blogi Facebooki kodulehte laikides ja nii võid võita lisapileti!

Juba 8. juunil loosin ma välja 5 tasuta sissepääset Eesti jaanipeole Soomes!
Kohtume jaanipeol!
KLIKI PILDILE
Üritus toimub 70 km Helsingist, Riihimäe Messupuisto Festivaliplatsil. Külastajad saavad jaanitulele mugavalt Helskingist rongiga. Igal tunnil sõidab mõlemas suunas rong, sedasi saab ka peale Jaanipidu mugavalt tagasi koju. Üritusele autoga tulijad saavad jätta oma sõidukid festivali parklasse. Majutuse Riihimäel soovitatakse muretseda juba varakult, sest linna on oodata palju külastajaid ning hotellid võivad olla täis. Kes soovivad telkida või kämpingutes ööbida leiavad infot Lempivaara Campingust (www.facebook.com/Lempivaaracamping). Peale ürituse lõppu Festivali alal on võimalik Jaanipäeva edasi tähistada Riihimäe ööklubides.

No comments:

Post a Comment