ARHIIV

25/05/2016

Appi, ma olen maratonitiimis!

Miks pole mõtet osaleda maratonil?
Esiteks, võin tasuta ka joosta kaua tahan ja nii kiiresti kui tahan... Ja teiseks, pealegi mul poleks vist kedagi, kes viitsiks minuga maratonile jooksma tulla ja viimaseks see... Et ma ei taha. Aga ära iial ütle iial, sest...

Olen varem kirjutanud, et käin naiste jõusaalis Ladyline. Ainult naistele, megamugav, pisike, hubane ja peaasi, et saan seal jooksulindil seebikaid samal ajal vaadata kasvõi 1,5 h järjest kui viitsin. Rühmatrennid mind praegusel hetkel enam nii väga ei paelu. Oleneb vist perioodist.

Paljud inimesed ei suuda jooksulindil üldse joosta, aga ma olen juba harjutanud end. Eks metsas on ikka parem, aga kui "Vaprad ja ilusad" või "Kirgede torm" taustaks käivad, siis aeg lendab nagu linnulennul. Kumbagi seriaali ma muidu kodus ei jälgi küll peaaegu mitte kunagi... No igatahes tahtsin ma jutuga sinna maale jõuda, et kerisin täna enda Facebooki seina telefonis huvi pärast allapoole ja märkasin, et see jõusaal, kus käin ehk Ladyline otsib endale jooksutiimi 12 inimest. Ja ma tulin kohe selle peale, et muidugi mina ka. Jah, geniaalne. Tõesti. Seekord siis selline mõttevälgatus.

Mõtlesin küll korraks, et ma olen ju nagu kilpkonn, jooksen maru aeglaselt, aga kui sain teada, et see on ainult megaminimaraton 5 km, siis arvasin kohe, et pole siin midagi. Aega on treenida seda kiirust. Ma olen vist tegelikult pikemas jooksus tugevam, aga vahet pole. Juhtub see, mida arvasin, et ei juhtu. Nimelt osalen maratonil. Ja ega siis ma ei tohi kehva olla. Pean siiski esinduslikult oma tiimis jooksma. Kedagi ma sealt veel ei tea! Ma eeldan, et te näete veel miljon selfit ja pilte minust siis 16.6. roosas Ladyline riietuses (kui ma hingetuks end ei tõmba).

Aga ootan siinkohal kõikide targemate nõuandeid, kes varem on osalenud kuskil maratonil. Peaks vist oma isa käest hoopis küsima, tal sada (või reaalselt rohkemgi) medalit...

No comments:

Post a Comment