ARHIIV

19/04/2016

VIDEO: Suveks vormi ehk kodune kupumassaaž

Nägin paar nädalat tagasi täiesti juhuslikult Facebookis ringlevat Naistesaate videoklippi kupumassaažist ja milline kokkusattumus, et mu õde mainis tol päeval, et ta paneb endale kupumassaaži aja kirja. Ma olin varem kuulnud sellest, kuid siis hakkas see teema mind rohkem huvitama.

Uurisin www.kupud.ee netilehte ja võtsin ühendust sealsete tegijatega teemal, et võiksin vabast tahtest katsejänes olla. Ja nüüd saingi paki kätte koos kehakupu ja kahe õliga (avokaado-ja makadaamiaõli) ning pidin seda muidugi suurest uudishimust kohe proovima.

Minu probleemseks piirkonnaks on alati olnud reied (täielik pirnikeha) ja neid ma hakkangi hoolsalt kuputama. Igavene müsteerium: mu parema jala reis on 1,5-2 cm laiem kui vasak... Nagu aru sain, siis asi on väga lihtne:
1. Määrid probleemsele piirkonnale õli
2. Vajutad kupu natukene kokku
3. Ja paned ihule ning ringitad 10-15 minutit

"Enne ja pärast" pildid näiten ette 4-6 nädala pärast, mil www.kupud.ee lehega koostööd tehes loosime välja ka kaks komplekti auhindu! Nii et tasub jääda jälgima!

Kogemus õpetas, et ei maksa kohe kõige kõvemini seda kuppu kokku pigistada, sest muidu on lausa valus. Õde oskas hoiatada tookord, et kellelgi oli isegi sinikad sellest alguses tekkinud, aga ma arvan, et kuna mul ei tekkinud hularõngaga treenides kordagi kõhule sinikaid, siis ma usun, et minu nahk on paks ja vast ei teki jalgadele ka...

Tahtsin olla täielik katsejänes, seega filmisin lausa oma uuest kogemusest megalühikese video blogi Facebooki koduleheleVAATA VIDEOT siit ja hakka fänniks, et olla kursis ka teiste minu Facebooki videode ja postitustega.

Isegi videos on näha, et kintsu piirkond hakkab kohati punetama ja silikoonikupust jääb ringikujuline jälg kui ma liiga tugevalt ja intensiivselt seda massaaži endale tegin. Vähemalt oli kohe tunda, et see mõjub ja et ma ei nühigi jalga niisama.

Õlipudelite pluss on see, et korgid on puumaterjalist, mis teeb pooleldi õliste kätega korgi keeramise väga lihtsaks:
Ma panin video tegemise ajaks bikiinid selga. Ei tea kui hea mõte oli poolalasti video teha, aga noh jah... Ja täna hommikul ärkasin ja kontrollisin - pole sinikaid! Jess!
Kui sul tekib küsimusi, siis võid esmalt piiluda siia: KordumaKippuvadKüsimused lehe vastuseid!

Kes on käinud kupumassaažis? 
Kes teeb kodus ise endale kuppudega massaaži?
Milliseid õlisid kasutate?
Mis on teie nipid?

4 comments:

 1. Sa oled nii ilus ja tundud nii pruun. Kade!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh!
   Toa valgus on tõesti selline soe pehme kollane, et reie peal olevat tselluliiti (mida kõik näha tahaksid vist) pole näha, kuid tegin korralikumalt "enne" pildid, et hiljem hea võrrelda oleks.

   Kahetsen, et pluusi selga ei jätnud :D Mida ma ometi mõtlesin?

   Delete
 2. Kas kilpnäärmehaigustega tohib ka kupumassaaži teha? Lehel kirjas, et vastunäidustatud. Mul endal alatalitlus...

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma teen ainult kehakupuga jalgade (reite) piirkonda. Sel juhul võib küll.

   Arvan, et lehel on mõeldud seda näokupuga kaela piirkonna masseerimist kilpnäärme kasvajate jms puhul. Mul on endal ka alatalitlus.

   Delete