ARHIIV

25/04/2016

Nädalavahetusest väsinud

Laupäeval käisid korralikud tüdrukud Scandinavian Hunkse vaatamas. Ehk siis käisime meesstripparitele klubis kaasa elamas. Meesstrippareid olen varemgi näinud, aga mitte neid kuulsaid Soome Hunkse. Show oleks võinud parem olla, aga eks selline asi lükkas peo paremini käima. Ei kurda. Hea vaheldus argielule.
Enne pidu nagu sõbrannad ikka - tegime kupumassaaži. Siin on väike telgitagune pilt, kus on selgelt näha kui normaalsed me oleme:
Ühesõnaga päris lõbus oli. Aga hetkel taastun veel laupäevast. Magamisest me eriti ei hoolinud... Tantsimisest aga seevastu küll. Jalalihased olid eile lausa valusad, aga kontsadel tantsimine ongi hea trenn.
Eile õhtul tundsin nii jubedat söögiisu, ilmselt lihtsalt energiapuudust, et olin valmis kõik asjad ära sööma. Õnneks burgereid siin meie lähedal ei müüda, seega pidin leppima asjadega, mis leidusid külmkapist. Kuigi mul oli nii meeletu rämpstoidu isu... Tegelikult on mul iga kord peale pidu nii, ju siis öine pitsa söömine seekord ei täitnud seda isu ära.

Peaks praegu liigutama, aga selline tunne, et tahaks ainult magada...

EDIT: Pärast pidu pilt ka:

2 comments:

  1. Kas need skandinaavia poisid mitte Norrast- Rootsist pole? Käisid kunagi Tartus ka ;) Noh olid kah, kuigi mu ootused olid suuremad! Aga oi seda naiste kiljumist :D :D

    ReplyDelete
    Replies
    1. Nad reklaamisid end ise seal kui "Soome liha" nii et jamh... :D

      Delete