ARHIIV

21/04/2016

Minu 5 mõtet

Kui kuskil miskit toimub, siis teinekord tahaksin ka sellest osa saada, aga kuna ma olen väike blogija, siis keegi pole mind veel kunagi kuhugi blogisse "tääginud" (märkinud), seega võtan ohjad enda kätte ja teen ikkagi sarnase postituse. Ühesõnaga, olen juba pikali ja mõtlesingi, et panen kirja esimesed 5 hetke ja mõtet, mis mulle tänasest päevast meenub.

1. Alustan hoopis õhtust. Panin just posti püsti. Pusisin ikka mega kaua võrreldes eelmiste kordadega, mil mul läks aega keskmiselt kõigest 15 minutit. Jõudsin juba muidugi närvi ka minna, aga õnneks sain ikkagi üksi hakkama. Oma lollus muidugi. Loogika missugune... Ma ootasin seda teatud tuju (ja loodi), et keerleva postiga jälle natukene end treenida. Jube tõhus trenn muide. See on ikka palju lõbusam ja raskem kui ma mäletasin. Eks lihased vajavad meelde tuletamist. Ma vahepeal olen võtnud posti maha, pannud selle kokku ning siis teatud aja pärast ehitanud selle jälle tagasi suurde tuppa, kuid kunagi ammu jäi see justkui diivani alla ja... Ja sinna see jäigi. Mul oli kõike muud vaja teha ja pealegi mu esmane motivatsioon kadus justkui kuhugi kaugele ära. Nüüd on igatahes see ilus X-pole Xpert post suures toas ja ootab keerutamist. 

2. Võtsin end kätte ja olen tegelenud vaikselt jälle tõlkimisega www.ohmygossip.ee lehel. Tänu neerupõletikudele ja väsimusele (peavaludele) ei suutnud ma ekraani taga midagi mõelda ja kogu see lisatöö jäi soiku. Aga sel nädalal sain targemaks ja kuna tervis on okei, siis jaksan teha muid asju ka kui ainult... Haige olla...

3. Üritan lugeda artikleid sisseastumiskatseteks... Aga no ei suuda kõigest päris üksikasjalikult aru saada. Ma olen nüüd otsuse teinud, et kui ei saa kooli sisse (tõsiasi on see, et ilmselt ei saa), siis lähen sügisel ja hakkan avatud ülikoolis kursuseid läbima. Ma ei mõtleks ausalt öeldes üldse sügise peale veel nii palju, aga lasteaias muidku käiakse peale, sest tahetakse teada täpselt, kus mis vanemad on ja teevad. Ütleme nii, et lausa ebameeldiv tunne on tekkinud juba.

4. Läksin lastele lasteaeda järgi ja kui öeldi, et Lennart ei maganud täna lõunaund (tavaliselt magab ta alati lasteaias), siis ma juba kujutasin ette, et milliseks meie õhtu siin kodus välja kujuneb. Laps jonnis ikka alguses paar tundi, aga magama ei saanud ka teda enam panna. Hiljem läks väsimus üle ja õhtu möödus nagu ikka... Vann, söök jne. Öösiti käib siiani meie kodus suur ringi seiklemine, selle koha pealt pole erilisi muutusi toimunud...

5. Avastasin täna, et mulle meeldib hullult tegeleda ikka fotograafiaga. Mis siis, et ma pole päris modellimõõtu, aga vahet pole. Kasvatan enesekindlust. Tahaks midagi hullemat teha, näiteks nagu (kaamera ees) body art ja igasuguseid poolakti pilte. See on see kunst, mida ma kavatsen arendada. Keha on ainult vahend. Tahan midagi konkreetset teha sellega. Sellega seoses on mul mitu projekti tulekul. Ma ainult testisin natukene kaamerat kodus, et näha, mida ma tegema peaks. Ja see on venitamine! Ma ei paindu üldse. Kui tahan huvitavates poosides pilte teha, siis tuleb selleks ka vaeva näha. Arenguruumi on.

3 comments:

 1. Jalad näevad küll super painduvad välja:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Proovi :D - tegelikult on see jalgade asend vist nagu illusioon - näeb välja raske, aga tegelikult pole.

   Spagaati pole ma näiteks mitte kunagi suutnud teha. Eks 27-aastasena on ikka kondid kangemad kui pole tegelenud otseselt võimlemisega.

   Delete
  2. Oi see postitants on raske! Keegi võiks mulle ka ōpetada...

   Delete