ARHIIV

20/04/2016

Kupud.ee otsib blogijaid, kes tahaksid kodus kupumassaaži proovida!

Taustainfoks:
Filmisin hiljuti väikese videoklipi (oma esimesest korrast) ja kirjutasin postituse kupumassaaži teemal. Nüüd olen kolmel õhtul teinud reitele kupumassaaži kodus samal ajal kui lapsi vannitan. Kuputamist tulebki nädalas 5-6 õhtul (või hommikul) 10-15 minutit teha, et ikka tulemusi oleks näha. Tundub, et see mõjub, sest mu kintsud on ausalt öeldes nendest kohtadest lausa tundlikud (kui mitte valusad), kuid sinikaid pole. Kõige tundlikum on justkui sellest kohast, kus paikneb põhiliselt väike tselluliidi piirkond. See on varsti minevik nagu lubati. Ma lausa tunnen, et ihu all toimub midagi. Mida lodevam koht, seda parem on kupumassaaži teha.

Kui tahad olla katsejänes:
Kui kirjutad järjepidevalt blogi ja Sul on samuti motivatsiooni suveks mõni kehapiirkond (jalad, kõht) trimmi masseerida, siis võta ühendust www.kupud.ee tegijatega. (Oled sobiv blogija kui sul leidub vähemal või rohkemal määral kuskil tselluliiti.)

Kupud.ee annab omalt poolt kuni 10-blogijale:
- silikoonist tselluliiti vähendavad kupud
- kehaõlid kupumassaažiks

Huvilised:
1. Kirjutage endast ja teie keha probleemsest kohast (lisage kvaliteetne pilt) emailile:
mariliis@kupud.ee
2. Ole valmis tegema postitusi ja jäädvustama tulemusi enne/pärast piltide või videode näol oma blogis 4-6 nädala jooksul
3. Lisa ka oma blogi link

Mina soovitan soojalt Mariliisiga ühendust võtta!
Ärge laske end häirida, mu käes pole midagi - see lihtsalt ripub veidralt vales kohas!
Tahtsin ainult jalgu pildistada!

5 comments:

 1. Hea meelega katsetaks, aga vot oma tselluliiti ma lähivaates vist päris internetiavarustesse ringlema ei julgeks panna :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma tegin ikkagi kohutavas valguses ka ühe pildi reitest, et siis oleks hea võrrelda. Mul on juba ükskõik, mida nähakse :D

   Delete
 2. Peaks proovima. Kõhtu treenin ja treenin aga rasv keeldub lahkumast.

  ReplyDelete
 3. Kusjuures ma isegi olen vaadanud neid kupuvärke, aga ostmiseni ei jõudnud, nii et võiks isegi nüüd kirjutada, ainult et mul on ikka veidi liiga palju näidata, isegi läbi retuuside. :D

  Sul on väga ilusad jalad (nii veider on teisele naisele nii öelda), neid on hea näidata. Pilt on ilus ja mina näiteks käe asendist ei lugenud midagi riivatut välja, kuni lugesin Malluka kommentaari. :D Aga ära muutma küll hakka, väga hea pilt on. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nagu aru sain, siis ei pea Sa kogu oma kehast pilti tegema, vaid näiteks siis kintsudest kui tahad just seda võrdlusesse enne/pärast pildina näidata.

   Ja pealegi pildist täiesti piisab - ei pea nii julget videot tegema nagu mina tegin. (Omast vabast tahtest tuli selline tuju :D)

   Järgmine kord kirjutan sel teemal ilmselt alles rohkem kui kuu aja pärast, siis on tulemused juba loodetavasti selgelt nähtavad!

   Delete