ARHIIV

28/04/2016

Body & art ehk esimene alasti pilt

Ma olen nii nii valmis tegema endast võimalikult erinevaid pilte - peaasi, et tulemus oleks midagi erilisemat kui ainult missipoose. Sellises stiilis pilte on tehtud küll ja küll ning ausalt öeldes ma ei sobigi nende fotosessioonide modelliks vist kõige paremini.

Bodyart ja figure pilte vaadates mõistsin, et see on SEE asi, mis mind kutsub tegelema. Nii palju on veel arenguruumi. Kui võimalused on, siis miks mitte? Võimalusteks nimetan ma oma aega, fotograafe - kes tasuta minust pilte teeks ja mis kõige tähtsam: motivatsiooni. (Ehk et lihtkeeli: Seni kuni ma oma, vabandust, tissi ja tussi kellelegi netiavarustes võõraste silmade ette sunniviisiliselt ei pressi, siis minu meelest võin ma teha, mida tahan.)

Aga mida see kogemus mulle tegelikult annab? Ma ei oska päris ausalt öeldes sellele kohe lühidalt vastata, kuid minu mõtteviis on selline: Mulle meeldib olla kaamera ees (kui olen sellest teadlik) ja miks mitte teha elus asju, mis kordki naudingut pakuvad? Uusi ja huvitavaid kogemusi argiellu... Lisaks sellele jääb fotosessioonist mulle mälestuseks mõni õnnestunud foto ehk jälg, et olen midagi teinud. Iseenda jaoks.

Kust läheb piir porno, erootika ja bodyart piltide vahel?
Igaüks otsustagu ise. Mina nimetan enda pilti bodyart fotoks, sest tunnen, et tegu on kunstiga, mitte lihtsalt paljaks koorimisega.
Fotograaf: T. Salminen
Ps. Ma muide polegi pildil täiesti paljas.

6 comments:

 1. Wau! Teetätä tästä taulu makuuhuoneeseen, upea! <3

  ReplyDelete
 2. Millised võrratud juuksed!! :O

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh! Vot juuste eest võin küll komplimendid ebakindla tundeta vastu võtta. Täitsa ise kasvatasin ja lokitasin :D

   Delete
 3. Kusjuures fotograaf andis mulle täna A3-suuruses väga kvaliteetse pildi minust (üks õnnestunud klõps eelmisest fotosessioonist) ja ma ei taha millegipärast kuhugi esile seda riputada.
  Võibolla kunagi hiljem äkki siis mingi saripildi seeria... aga ei. Praegu mitte.

  *ja vastan eesti keeles, sest tean, et sa oled eestlane :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma sain aru :)
   Ilus pilt ikka, pead riputama!

   Delete