ARHIIV

19/01/2016

Osale lapsega joonistusvõistluses - auhinnaks raamatud!

Kliki pildil
Talv on täies hoos, seega on suurepärane aeg korraldada lastele üks joonistusvõistlus. Otsisin koostööpartnereid ja kõikide rõõmuks Apollo paneb välja auhindadeks kolm raamatut!

NII OSALED JOONISTUSVÕISTLUSES:
1. Laps joonistab joonistuse teemal TALV
2. Tee joonistusest pilti ja saada see mulle emailile: minajamuud@gmail.com
3. Kirjuta juurde enda kontaktandmed ja lapse vanus

Võitjad valin välja sõbrapäeval 14.veebruaril, seega saatke pildid hiljemalt 13.veebruariks!

AUHINNAD:
Nüüd ka auhindadest lähemalt. Raamat on minu meelest alati väärtuslik kingitus lapsele ja nagu näete on Apollo joonistusvõistluseks välja pannud kolm väga huvitavat lugemisteost. Igas vanuses lapsed on oodatud osalema, sest näiteks üks raamat on ka suurematele koolilastele:

1. Suur koolilaste mälumäng
Raamatu hind on 12,90 ja selle leiad siit Apollo kodulehelt
Raamatus on kokku 100 mälumängu ja eriti tore on see, et vastuseid ei pea kuskilt mujalt otsima, vaid iga mängu küsimuste vastused on kohe lehe teisel poolel. Osad küsimused on lihtsad, kuid teised jälle nuputamiseks koos vanemaga. Arvan, et see raamat sobib rohkem neile, kes käivad põhikoolis ja on ka ajalugu natukene õppinud. "Mälumäng on ajusport, mis on välja arenenud viktoriinist."

2. Lumekuninganna. Elsa saladuste raamat
Raamatu hind on 9,95 ja selle leiad siit Apollo kodulehelt
Raamat on kindlasti kõikide Elsa fännide lemmik. Ka Eleanora sai selle raamatu endale jõuludeks ja täidab iseseisvalt seda usinalt (ja salaja), sest see on ikkagi ju saladuste raamat! Raamatus on kohad, kuhu saab ka fotosid kleepida ja erinevalt tavalistest küsimuste-vastuste täitmise raamatust on seal ka põnevamaid Frozen Elsa talvevõlumaa teemalisi küsimusi nagu näiteks "Millised võimed Sul oleksid?"

3. Ütle mulle, kuidas!?
Raamatu hind on 14,85 ja selle leiad siit Apollo kodulehelt
Raamat on päris paks, kuid see-eest vägagi huvitav. Teemavaldkondi on inimesest looduseni ning raamat sisaldab ka kleepse. Seega saab laps endale hulganisti vastuseid küsimustele, millele ema ja isa vahel kulme kergitavad ja ütlevad hoopis "Ma ei tea?". Raamat sobib kindlasti ka kõikidele väiksematele lastele, kes on eriti uudishimulikud ja alles ära õppinud küsimuse "Miks?". Ausalt öeldes see raamat on neist kolmest mu lemmik.

INFONURK:
Lisasin kõikidele raamatutele ka netilingid, sest jaanuarikuus on Apollos allahindlused kuni -90% ning lisaks sellele on e-poes püsikliendile kõik raamatud 8% soodsamad!
Kõik raamatud, mis on soodushinnaga leiad SIIT Apollo kodulehelt.

Suur aasta alguse allahindlus Apollos! Hinnad all kuni -90%!
Perioodil 7. -31. jaanuar on Apollos suur aasta alguse allahindlus. Allahindluses, mis kestab jaanuari lõpuni  on üle tuhande toote – valikus on palju raamatuid, filme, mänge ja muusikat, mille hulgast võib leida supersoodsaid pakkumisi kuni – 90%! Sadade raamatute hulgast võib leida väga hea hinnaga ilukirjandust, kokaraamatuid, teatmekirjandust, psühholoogia ja tervise alast kirjadust jne. Igale maitsele leidub midagi. Lastevanematel tasub olla tähelepanelik, sest pakkumiste hulgas on palju lasteraamatuid, mille hind on erakordselt hea. Filmide valikust võib leida mitmeid kassahitte soodsa hinnaga. Melomaanide rõõmuks on allahindlus toodete valikus hulganisti head muusikat – nii Eesti kui ka välismaist. Samuti on valikus väga palju mänguasju ja mänge. Lauamängude hulgast leiab iga pere liige endale sobiva mängu, sest pakkumisi on kogu perele. Tooteid on piiratud koguses, pakkumised kehtivad kuni kaupa jätkub.

No comments:

Post a Comment