ARHIIV

16/12/2015

(VIDEO) Tee ise keefiriga aknamaaling

Mul oli juba ammu plaanis teha aknale mingi talvine maaling, aga kuna me tavaliselt koju keefirit ei osta, siis lükkus see plaan muidku edasi. Oleksin võinud võibolla päevavalguses seda videot filmida, sest kõik peegeldas tagasi ja kui ribikardinad lahti keerasin, siis ilmselt nägid kõik vastasmajast, millega ma tol hetkel tegelesin. Seega video on selline nagu ta on, aga ilmselt edastab siiski idee.

Vaja läheb:
- keefirit
- pintslit, svammi

VAATA VIDEOT SIIT blogi facebooki lehelt.
Kas keegi on juba proovinud seda teha?

Kindlasti peaks kodus olema keegi keefiri-jooja, kes ülejäänud liitri ära joob, sest seda kulus aknamaalingu jaoks imevähe! Tean, et ka valge hambapasta ja hapukoorega saab samasugust maalingut teha. Ma ei vaevunud kõiki variante lihtsalt läbi katsetama.

Seni kuni video üles laeb, läks Eleanora lastetoa aknale oma järgmist suuremat kunstiteost tegema. Köögiaken oligi rohkem nagu harjutamiseks. Ja seda keefirit on väga lihtne maha pesta. Kuigi tõenäoliselt viitsin ma järgmine kord aknaid pesta... alles kevadel?

Muide kui keegi arvab, et see keefir hakkab akna peal haisema (ma ka alguses arvasin nii), siis eksib, sest seda kulub tõesti nii õhukene kiht, mis kuivab mõne minutiga ära! Tean, et osad teevad kogu ukseklaasi uduseks sama stiili kasutades ja see toimib väga tõhusalt.

1 comment:

  1. Nii lahe idee, mul hakkas mõte kohe lendama! Aitäh :)

    ReplyDelete