ARHIIV

22/12/2015

Kui kõik läheb metsa ja miski tahab, et ma annaksin alla

Teate seda tunnet kui teete midagi kohe eriti pingsalt ja siis saab just üks asi otsa ja teine asi on kadunud ja nii edasi... Ma tahtsin teha sõbrannale magnetid valmis, mis ta soovis, aga no miski tahtis kohe, et ma vist ei saaks neid mitte kuidagi tehtud.

Esiteks hakkas printeri tint lõppema. Ja siis ühel hetkel pidingi ma vahetama kõik värvikassetid ära. Õnneks oli mul kodus juba need olemas, muidu oleks asi juba selle koha peal katki jäänud. Vahet pole, et vaiba peale ka tinti tilkus... Aga kuna meie printeril on kaks (musta värvi) kassetti kohta, siis laia musta kassetti minu ostetud komplektis muidugi polnud. Kuigi tundus, et just seda oligi vaja! Muidugi! Sain prinditud kolm lehte ja pool teksti oli udune ja teine lausa nähtamatu, mõtlesin siiski, et katsetan veel paar korda. 

Teiseks otsustas masin kolm korda järjest paberi valesti vahele tõmmata nii, et ma olin juba kergelt öeldes hullumas. Viimasel korral tõmbas printer korraga terve pataka pabereid sisse ja ma sõna otseses mõttes maadlesin selle printeriga põrandal. Nägin eemal fotokat laadimas ja kuna see olukord oli niigi nii koomiline kui seda praegu kirja pannes, siis tegin sellest situatsioonist ühe pildi ka. Sain lõpuks paberijamaga ühele poole ning printisin kolm uut lehte kuidagi moodi uuesti välja.
Kolmandaks - seejärel tuli välja, et ega rohkem ma selle musta kassettita neid tekste välja trükkida ei saagi. Mulle jäid kätte need paberid, mis eelnevalt sain just prinditud - pool teksti nähtav ja teine pool mitte eriti... Aga mis kõige toredam, siis printisin millegipärast arvutist vale faili tekstid. Ausõna, miks küll?! Ma olin valinud magnetitele uued aforismid, aga noh õnneks need teised olid ka sobivad.

Nii palju vaeva viie magneti pärast, aga tehtud ma need sain. Ei andnud alla, mis siis, et kõik asjad minu vastu töötasid! Vanduda sain omaette küll see-eest päris mitu head korda. Aga kõik pereliikmed juba magasid, seega vast ei häirinud teisi...

Mõtlesin välja muide järgmise tegevuse, mida hakkan uuel aastal katsetama. Nimelt sõbranna kinkis mulle istehtud seebi ja see oli nii ilus, et ma tahan ka teha neid ise. Ega midagi, poodi materjali ostma ja muidku tegema! Tundub esialgu nii lihtne, aga eks selle tegemiseks on ka omad nipid.
Nüüd on mul vaja ilusat seebihoidikut uhke seebi jaoks, sest me oleme siiani kasutanud ainult pudelis vedelseepi. Seega jaanuaris vist pärgade asemel saab siit blogist lugeda postitusi seebi tegemise kohta. Ütleme ausalt, ma tahaks seda proovida juba täna teha, aga olen targem ja vaatan, äkki Eestis müüakse midagi soodsamalt. Siin Soomes meisterduspoes oli vist seebimaterjali (mis iganes see aine ongi?) kilohind 14€. Lisaks veel kõike värve ja lõhnu... Ohh jah mul läheb silme eest kirjuks kui oma ideed valla lasen.

Aga siin siis viimane selfi: mina ja mõned pärjad, mis maha müüsin:
Homme lõppeb muide mu blogiloos. Kui tahad võita, siis kliki pildile, jäta pildi alla kommentaar ja jaga seda pilti. Juba homme teatan, kes on õnnelik võitja!
Kliki pildile!

No comments:

Post a Comment