ARHIIV

06/12/2015

Jõulukingid kasvatajatele

Midagi väikest, soodsat, ilusat ja personaalset?
Selleks on vaja kommikarpe, isetehtuid magneteid ja aega. Selline oli minu retsept. Arvestasin, et kõiki kasvatajaid on kokku 7 ning siis oleks ilus juba ka võimlemistreenerile (ja abilisele) samuti viia väikene jõulumeene.

Kuna ma olen nii palju magneteid viimase kuu aja jooksul teinud, siis mõtlesin, et võiksin ju ometi seda ära kasutada. Natukene näputööd ja valmis need saidki:
Tegelikult algaski see idee sellest, et sõbranna tellis minu käest neli magnetit ja kui juba tegemiseks läks, siis tegin enda laste kasvatajatele ka sellised:
Siin Soomes ei koguta tavaliselt raha ega tehta ühist kinki, aga samas mina ise olen harjunud, et midagi tuleks ikka kasvatajatele ja õpetajatele jõulude ajal viia. Lugesin just kuskilt, et alla 4000 € kinkekaardi pealt ei pea maksma kingi saaja tulumaksu riigile, aga verotoimisto võib muidugi ametlikud paberid vormistada, et ka iga väikese summa pealt peaks maksma hakkama... No igatahes selle pärast ei pea meie vist muretsema, sest raha siin üldiselt ei koguta ja kinkekaarte kasvatajatele jõuludeks ei kingita.

No comments:

Post a Comment