ARHIIV

12/11/2015

VÕIDA endale minu tehtud magnetid!

Kirjutan natukene sissejuhatuseks sellest, mida olen teinud. Olen olnud eemal, sest ma olen väsinud. Jälle! Käisin nimelt laupäeval Helsingis sõbranna juures (viimati käisime koos "väljas" blogiauhindadel... juunis!) ja ega me nüüd peole ei läinudki, vaid käisime bowlingus ja siis istusimegi niisama poole hommikuni üleval ja lobisesime. Juttu oleks kindlasti ka kauemaks jätkunud, kuid ma pidin järgneval hommikul rongiga koju tulema. Igatahes ma ikka veel taastun sellest ja eelnevast tegusast oktoobrikuust.

Näitan siin veel, et isadepäevaks Eleanora trükkis ise arvutisse teksti (ma ei teinud talle etteütlust ja ma ei parandanud meelega ta kirjavigu), mille ma siis välja printisin:
Kuna mul oli vaja varem või hiljem paar asja valmis meisterdada, siis sattusin hoogu ja tegin veel kaks (juba jõulutoonides) magnetit:
 KLIKI PILDILE
Kliki pildile!
 https://www.facebook.com/minajamuud/photos/pb.605504639561229.-2207520000.1447283026./777923188986039/?type=3&theater
Loosin võitja juba pühapäeval 15.novembril!
Blogi facebooki leht: www.facebook.com/minajamuud 

Võibolla mõned inimesed ei saa aru (ja ega ma ei eeldagi, et kõik mõistaksid mind), et kui ma nii väsinud olen, siis miks ma ometi lihtsalt magama ei lähe. Üritan seda seletada. Asi on selles, et kui ma tahan midagi teha, siis teen seda mõnikord kasvõi läbi tule ja vee. Mulle meeldib meisterdada, teha erinevat käsitööd, tantsida ja joosta ning kui mul tuleb mingil hetkel vajadus end teatud moel välja elada, siis ma ka teen seda. Sellepärast kirjutangi, et ahh ma olen väsinud, kuid teisalt teen seda, teist ja kolmandat.

No comments:

Post a Comment