ARHIIV

17/10/2015

Käisime vaheajal Eestis

Soomes lõppeb juba homme sügisvaheaeg. Olime 5 ööd Eestis ja tegelikult jõudsime juba mitu päeva tagasi koju. Käisime nagu ikka minu vanaema juures ja siis ka maal.

Mõtlesin vanaema juures, et näitan natukene ennast ka üle pika aja siin blogis:
Saime autoga jälle parajalt sõidetud, sest vanaema elab mul ühes kohas ja maakoht jällegi on hoopis Lõuna-Eestis. Me oleme Lennartiga täielikud hapukurgisöödikud. Lennart joob isegi kausist kurgivedeliku ära. Vanaema tehtud:
Koju ostsin Selga küpsiseid ja juba esimesel päeval tegin väikese küpsisekoogi. Vaja on ainult küpsiseid, kohvi, hapukoort:
Tagasi tulime me Viking Line laevaga ja lastel oli palju lõbusam kui Tallinkiga sõites, sest seal oli see tore Viking Ville kiisu, kes lapsi lõbustas ja kes ka discot tantsis, Lennart oli nii julge, et läks ise Viking Ville sülle ja tahtis kogu aeg teda uuesti otsima minna.

Kui hiljem tehti lastele käe peale Viking Ville pildiga tatokaid, siis Eleanora lasi muidugi endale ka selle teha. Lennart nägi kiisu pilti ja tahtis ka. No läksimegi järjekorda ja tädi tegi talle kassi pildi käele, kuid sekund hiljem Lennart otsustas, et tema ei tahagi tegelikult seda oma käe peale! Ohh seda jonni.

Väga tore! Seda ei saanud ju enam ära nii lihtsalt. Käisime käsi pesemas ja hõõrusin seda natukene, aga ei miskit. See ei tulnud maha. Lennart muidku näpistas oma kätt ja kiskus pilti maha, kuid edutult. Kass oli ikka seal. Iga kord kui keegi Viking Villet mainis, siis muutus Lennart kurjaks ja pööras käe teistpidi. Täna on laupäev ja kiisu on peaaegu maha kulunud. Võin kihla vedada, et kui see lõpuks on täiesti maha tulnud, siis tahab Lennart seda hoopis tagasi!
Hetkel ma koon Eleanora sokki ja kui need valmis saan, siis näitan, mida kõike ma siin teinud olen.

No comments:

Post a Comment