ARHIIV

08/10/2015

Öökullimüts

Sõbranna küsis, et kas mul on toolid lihvitud... Selle peale vastasin, et ma koon parem lapsele mütsi, et ometi ei peaks nende toolidega jätkama. Issand küll, ma otsustasin, et ma ostan kirbukalt parem neli uut tooli 100 euro eest. Kaalusin seda varianti juba päris tõsiselt, olgugi et sellist üleliigset raha poleks praegu mingite mõttetute toolide peale eriti kulutada.

Siis sain teada, et kogu värvi polegi tegelikult vaja maha nühkida kui just läbikumavat valget tooni ei värvi. Jess. Hakkan sellega tegelema järgmisel nädalal. Ma lihtsalt tahaks juba värvida neid, mitte oma kätelt liivapaberiga kihte maha saagida. Sest paraku tulemus on just selline kui ma neid pulkade vahesid üritan ilusaks teha.

Seega tegelesingi hoopis teiste asjadega, näiteks eile tegin ma lapsele öökulli-teemalise mütsi, mis istub mugavalt peas ning on parajalt soe:
Öökull on kootud, roosad ringid on heegeldatud ja silmad on liimipüssi liimiga kinnitatud.
Kunagi varem olen teinud meile suurde tuppa kaunistuseks ja mängimiseks sarnaseid riisi-kaera täidisega öökulle. Olen varem siia blogi postitusse isegi pildi pannud.

Natukene lisainfot:
Kusjuures "öökull" on vist ainuke sõna, mida me õpetame lastele esmalt soome keeles "pöllö"  (muidugi siis samal ajal ka eesti keeles), sest sõna teine pool pole eriti viisakas öelda...

No comments:

Post a Comment