ARHIIV

23/08/2015

Linnanmäki

Oleme juba ammu tegelikult planeerinud, et lähme Eleanoraga kahekesi sel suvel lõbustusparki. Lennart oleks minu silmis selleks siiski liiga väike veel ja ausalt öeldes sellise palavusega oleks see täielik lapsepiin. Eriti seetõttu, et ta pole vankris istunud juba üle poole aasta. Kindlasti ei jaksaks teda terve aeg süles hoida ja kohe kindlasti tahaks ta seal hoopis ringi joosta.

Eile tekkiski Eleanoral mõte, et võiks minna Linnanmäele, sest ilm on ilus. Ma alguses mõtlesin, et ei jaksa eriti ja pealegi sellisel nädalavahetusel on seal raudselt pikad järjekorrad ja see tähendab ainult ootamist. Kaalusime ka Korkeasaari loomaaeda minekut kogu perega, aga siis oli kell juba nii palju, et Lennart läks lõunaunele. Eleanora arvas, et ta jaksab oodata lõbustuspargi järjekordades ilusti. Otsustasime siis minna kahekesi Linnanmäele. Pärast kella kahte läksimegi rongiga Pasilasse.

Rahvast oligi päris palju ja ilm oli ka väga soe. Hakkasime alguses tasuta atraktsioone läbi käima, sest eelmisel aastal me vist käisime seal kolm korda ja tasuta asjadest piisas meile 2-3-tunniks. Nüüdseks on Eleanora juba nii suur, et ta on muutunud julgemaks ja isegi rongis saime osta talle eile päris rongipileti, sest ta sai eelmisel nädalal 6-aastaseks. See tähendas seda, et mõtlesime juba randmepaela ostu peale. Kuna see hind on nii täiskasvanule kui ka lapsele sama 38 € (lapsepileteid pole, kuid üksik pilet maksab 8 €), siis leppisime kokku, et kui leiame 5 atraktsiooni kuhu Eleanora julgeks koos minuga minna, siis ostame randmepaelad. See läks kiirelt ja varsti olidki meil juba piletid olemas. Eleanora natukene hindas enda julgust muidugi ka suuremaks, kuid lõppkokkuvõttes käisime me koos umbes 9 erineval atraktsioonil ja lisaks sellele käis ta veel osades üksi. Ta lemmik oli "lohe" (soome keeles "lohikäärme") ja seal käisime me lausa mitu korda.

Koju jõudsime alles kell 21:30 ja selleks ajaks olime me mõlemad omadega täiesti läbi.


No comments:

Post a Comment