ARHIIV

24/08/2015

Korkeasaari

Augustikuus on elu kuidagi kiire tempoga edasi läinud. Võibolla tundub mulle sellepärast, et juulis olin ma peaaegu kaks nädalat haige ja ei liigutanud end põhimõtteliselt üldse. Viimasel nädalavahetusel oleme me kuidagi eriti aktiivsed olnud. Käisime eile õhtul loomaaias. Ausalt öeldes ega sinna minek polnudki meil tegelikult ette planeeritud. Panin Lennarti juba valmis, kuid siis tuli Eleanora sõbranna juurest ja oli minu silmis täiesti väsinud. Jonnis mis hirmus. Olin juba pettunud ja mõtlesin, et ei lähe me niimoodi mitte kuhugi. Pool tundi hiljem mõtlesin, et lähme ikka kui me end juba valmis oleme sättinud. Läksimegi.

Kohale jõudes ununes kõik eelnev ära ja otsustasime, et kahe lapsega võiks laenutada 3 euro eest vankri. Rohkem nagu igaks juhuks. (Keda piletihinnad huvitavad, siis täiskasvanu on 12 eur ja laps 6 eur, alla 4a tasuta). Kuna Eleanora oli nii väsinud, siis lubasin tal ka seal istuda. Lõpuks oligi nii, et Eleanora istus vankris ning Lennart oli süles ja jooksis ühe puuri juurest teise juurde. Natukene oli imelik, sest tavaliselt mina imestan, et appi kui suured lapsed istuvad mõnel vankris, aga no näed, nüüd oli meil ka selline olukord, et 6-aastane tahtis jalga puhata.

Lugesime küll loomade nimesid, sest selles kategoorias ma pole eriline looduslaps. Naersime, et oleme ikka head loomatundjad küll, sest kõik mis vähegi kitse meenutasid olid kitsed või siis sarvedega kitsed ja natukene suuremad tegelased hobused. Olime seal kaks tundi ja sellest täiesti piisas. Õnneks läksime alles pärast kella 17, sest selleks ajaks oli juba varjus isegi normaalne hingata.

Kes veel on loomaaias sel suvel käinud?
Mis linnas?

Vabandage väga mu piltide üle, mis on halva kvaliteediga. Kahjuks telefoni selfi-kaamera on jama, aga mõtlesin, et lisan ikka selle:
[Translate]

Kävimme eilen Korkeasaaressa. Tämä ei ollut mitenkään suunniteltu reissu ja itse asiassa Eleanora kiukutteli kotona ennen sitä, mutta päätin, että mennään silti. Kun olimme perillä, sitten kaikki edellinen unohtui.

Me menimme sinne vasta kello 17 jälkeen ja se olikin hyvä idea, koska silloin oli jo vähän viileämpi sää. Oltiin siellä pari tuntia ja nähtiin, että millaista ääntä tekevät lovi ja tiikeri.

3 comments:

 1. Ah jaa, härra Lõvi, kes meil kuidagi vahele jäi ja mina enam tagasi ei viitsinud minna :D Tänks pildi eest :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ega tavaliselt nad magavadki kuskil kaugemal, mitte ei lebota aia ääres :) seekord nägime päris lähedalt.

   Delete
 2. Meie külastasime sel suvel Elistvere loomaparki.

  ReplyDelete