ARHIIV

20/08/2015

Juuksed/ Hiukset

Ma olen ikka nii mandunud pereema, et pole sel aastal (minu mälu järgi) mitte kordagi juuksuris käinud. Ja kuna ma juukseid ei värvi, siis ma niisama juuksuritoolile ei satugi. Ainult viimases hädas... Kui märkan, et otsad ei hoia enam ilusti. Eks see (mõned korrad kuus) sirgendamine ja lokitamine lõhub ka juukseid. Õnneks mul on paar head juuksurist sõbrannat ja üks neist lõikas täna mu juustelt väsinud otsad ära.

Minimaalne muutus, kuid siiski! Mulle tunduvad need nüüd nii kerged ja õhukesed (megalühikesed) juuksed. Esimesel 'ENNE' pildil on näha pärast juuste pesemist selline tavapärane "kahupea", kus on märgata ka katkiseid otsi. Teisel 'ENNE' pildil juuksed juba sirgendatud. Alati sama soeng.

8 comments:

 1. Uuh, thank god :D mõtlesin, et teed miskit liiga kreisit :D Sul on niiiii ilusad juuksed ja see muutus on väga piisavalt märgatav ja mõnus. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma olen üldiselt jah suht julge inimene, kuid oma juustega ma eksperimente teha ei julge. Luban värvida kui halliks hakkan minema :D

   Delete
  2. Kuule, inimesed värvivad vabatahtlikult oma juukseid halliks praegu, nii et suvaaa :D

   Delete
 2. nii ilusad juuksed :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh, kuigi ma natukene häbenesin seda, et olin nii katkiseks lasknud juustel minna. Teinekord peab ikka tihedamini otsi lõikama :)

   Delete
 3. Mäletan, kui juuksed lühikeseks (õlgadeni) lõikasid. See variant meeldis ka mulle, sirgendatult oli väga kena ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mina mäletan sellest ajast ainult seda, et teised ùtlesid esimese asjana mulle: "Ära muretse, küll need kasvavad tagasi!
   :D

   Delete
  2. Vanasti sul oli hästi V kujuliseks ka lõigatud tihtipeale, et eest paistsidki ainult lõuani juuksed. Tooninud oled ka sa mõned korrad, lillaks ja punakaks, aga ega ükski neist väga su jõhvile peale ei hakka.

   Delete