ARHIIV

16/07/2015

Jutupaus/ Juttutuokio

Lennart äratas mind juba 6:30 üles ja imemoodi ma isegi ei jäänud enam minutikski tukkuma. Asi on ilmselt selles, et mu nina ei tööta ja ma ei saa hingata, magama jäämine on raskendatud. Vahel kui Lennart enne kella 7 ärkab, siis üritan talle telefonist multikaid näidata, et emme saaks kasvõi 15 minutit kauem pikutada.

Igatahes kell 9 läksime juba ratastega sõitma. Mis siis, et oleme tõbised. Läksime lilli korjama ja nägime ka jänest (Eleanora on seekord ise disaininud oma riiete kombinatsiooni... Ehk siis need sokid polegi täna eri paarist):
[Translate]

Lennart herätti minut jo kello 6:30 ja ihme kyllä en edes nukahtanut enää, syy on selvästi tämä, että mä en pysty yksinkertaisesti hengittämään nenän kautta kunnolla nyt kun olemme sairaana kotona. Joka tapauksessa menimme jo kello 9 aikana pröräilemään ja kerämään kukkia. Näimme myös jäniksen.

6 comments:

 1. Mis programmiga sa pilte töötled? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Üle pika aja proovisin natuke mässata piltide kallal (ehk siis midagi rohkemat kui powerpointis toonide muutmine).
   Jäi meelde kuskilt, et picmonkey photo editor lehel on teatud asjad tasuta. Ja neid ma siis proovisingi ehk siis suht esimene katsetus, aga asi seegi.
   Ma ei soovi eriti raha kulutada kallitele fototöötlusprogrammidele, sest ma ei tea sellest alast midagi. Võibolla tulevikus kui rohkem võimalusi on, siis miks mitte :)

   Delete
 2. Nii ilusad pikad juuksed Eleonoral <3

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eleanora*
   Miks Soomes kõik ütlevad EleOnora? Alati :D

   Aga ma jah ei raatsi neid juukseid tal eriti tihti lõigata. Paar korda vist olen ise otsi lõiganud (kuni 5cm), aga varsti võiks juba koos juuksuriski käia.
   Tüdrukute soengud on minu meelest lihtsad, aga poiste oma palju raskem lõigata :)

   Delete
  2. Ja aitäh sulle kommentaari eest,
   Muid ma ka juhuslikult kommenteerisin su üht hiljutist postitust, aga seda kommentaari pole siiani seal. Ei tea, kas läks läbi?

   Delete
  3. Huvitav, kõik kommentaarid olen "julkistanut"! Kahjuks vist ei tulnud siis üldsegi..
   Sorry, et nime valesti kirjutasin, millegi pärast lihtsam öelda Eleonora kui Eleanora, mõlemad ilusad nimed :)

   Delete