ARHIIV

29/06/2015

Soengu idee tüdrukutele 16/ Kampaus tytöille

Vaata veel teisi soenguid SIIT (Muud huvitavat)
Varem kui Eleanora vahepeal lasteaias (kunagi ka päevaringis) käis, siis tegin talle igal hommikul patsid pähe. Nüüd on asi ikka päris unarusse jäänud võrreldes tolle ajaga. Nimelt kui teen soengu või patsid, siis tihtilugu jäävad need pähe lausa  2-3 päevaks.

Lennart on ka alati platsis kui ma Eleanoral juukseid sätin, tema hirmsalt tahab ka ja siis sikutab neid ja mida kõike muud. Sellepärast ongi Eleanoral tihti peas kiirelt tehtud kaks "pipi-patsi", aga see pole sugugi ju parim variant, sest ta on meil siin megasuur Elsa fänn ja muidu peab ta õues mängus olema Anna (kes teavad, millest räägin...). Ohh seda häda, siis kui mul ikka meeles on, siis teen talle ühe pika Elsa-patsi ka.

Aga ega Lennartil on ka suur parukas peas. Ja mina ei raatsi mitte kuidagi masinaga neid kuldkiharaid maha (lubada) ajada. Eile lõikasin tal just natuke tukka jälle.

[Translate]

Sitten kun Eleanora kävi joskus päiväkodissa (tai päiväkerhossa), tein hänelle joka aamu uudet letit tai kampauksen. Nykytilanne on sellainen, että samat letit saa pysyä päässä ainakin 2-3 päivää. Hän tykkää aina kun teen hänelle "Elsan kampauksen" eli yhden pitkän letin eikä vaan perus "kaksi lettiä" eli muuten hän joutuu olemaan tyttöjen leikissä aina Anna. Onpas huolia meillä nykyään.
Kuvassa näkyvä kampaus on vaan jonkinlainen pitkä letti ympäri päätä.

No comments:

Post a Comment