ARHIIV

09/06/2015

Kes läheb blogiauhindade jagamisele?

Mina lähen!

Alguses ei teinud ma sellest teemast eriti väljagi, sest mulle tundus, et sinna lähevad kindlasti ainult kõige tuntumad blogijad ja arvasin, et ma oleks nagu ära eksinud hunt seal seltskonnas. Siis aga oli mul selline superneljapäev, mil tegin palju otsuseid ja muuseas ostsin ka endale piletid Eestisse (mõttega, et vot mina lähen ka), sest emailile tuli isegi kutse. Miks mitte?

Riietusdraamaga ma ei viitsi end piinata, suurem küsimus oli mul hoopis, et kellega ma sinna lähen? Olgu, otsustatud - õega! Aga siis ta ütles, et ei saagi tulla ja ma mõtlesin, et ega ma sellepärast minemata ka ei jäta kui laevapiletidki on juba ostetud. Siis rääkisime Lauraga (www.lauratartus.eu), sest ma olen tema blogi mõnda aega jälginud ja jõudsime otsusele, et lähme koos. Ma ei ole teda küll kunagi näinud, aga ta tundub selline inimene, kellega mul oleks tore.

Mõnda aega pärast seda tuli mul mõte, et ma ei viitsi siit Soomest üksi Eestisse sõita, see laevasõit on minu jaoks maru igav. Pärast seda tuli välja, et mu sõbranna tuleks küll hea meelega minuga kaasa. Seega ongi asi otsustatud. Lähme koos sõbrannaga Tallinnasse ja blogi auhindade jagamisele lähme koos Lauraga ja võibolla veel kellegi neljandaga. Eks näis, mis elu toob.

Kas keegi mu blogi lugejatest ka sinna üritusele neljapäeval läheb? Oleks küll väga kuulsuse tunne kui keegi mainiks, et oo tere Liina, muide ma loen su blogi. Vaatasin, et osalejaid on hetkel 161! Esiteks ma ei tea, kas keegi mind isegi ära tunneks päriselus. Mida rohkem ma sellele mõtlen, siis taipan, et ma ikka absoluutselt ei tea, mida oodata sellest toimuvast blogijate kokkutulekust. Olen siiski avatud kõigele ja eks ma kunagi hiljem raporteerin kindlasti, mis ma sellest Tallinna reisist arvan. (Kindlasti pärast seda üritust on kõik blogid sama sisuga mõnda aega.)

Kuna Tallinnat ma eriti ei tunne, siis mul pole ka kogemusi selle kohaga, kus see üritus toimub ja teisi blogijaid ma ka ei tea ning auhinda ma samuti arvatavasti ei võida, aga see polegi kõige tähtsam. Minu jaoks on see minek sinna (ja ööseks jäämine Tallinnasse) juba omaette puhkus kodusest elust, seega naudin ma igat vaba hetke, mil saan sõbrannaga rahus juttu rääkida. Aga millegipärast arvan, et see üritus ise on kokkuvõtteks lahe.

Lugesin ka natuke auhindade kohta: http://bestblog.ee/auhinnad/ ja tundub, et on väga palju sponsoreid leitud. Loodan, et kõik parimad saavad autasustatud.

Lõppu lisan ma hoopis pildid küpsisetordist, mis ma eile tegin kui sõbranna külas käis. Seekord sai see ikka imehea:

10 comments:

 1. Ma heameelega uuriks, mis sinna tordi vahele panid? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Vahukoort kohupiimaga ja mõni tilk roosat toiduvärvi :)

   Delete
 2. Kui mul oleks beebil reisidokumendid valmis, ühineks ma Sinuga Soomest minemisel :). Paraku aga jääbki mu osalemine selle dokumendi taha :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ohh nii kahju. Oleks kindlasti olnud tore kogemus :)

   Delete
 3. Mul on nii kahju, et ma ei saa sinna sinuga tulla. See oleks olnud väga põnev üritus, mida tahaks kindlasti enda silmaga näha.

  ReplyDelete
 4. Ma tulen ka, ja teadmiseks: Sa istud minu-nimelises lauas :D

  ReplyDelete
 5. Just saying, et Sul oli eile mega ilus kleit seljas!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh :). Ja teie lahkusite maru vara!

   Delete
  2. Jap, kuidagi ei jaksanud seal olla :D

   Delete