ARHIIV

09/05/2015

Jutupaus/ Juttutuokio

Kiire laupäev. Eleanora sai enda teise medali võimlemises. Alati on nii uhke tunne kui oma laps esineb. Nende rühmal oli täna võistlus ja nagu ka eelmine kord, siis (nii tore), et kõik osalejad said medalid. Lapsed olid uhked ja õnnelikud, sest kõiki kiideti ja koheldi võrdselt. (Võimlejate rühmades olid ju siiski ainult vastavalt rühmale 4-8-aastased.)

Õhtul tegime väikese emadepäevakoogi valmis ja nüüd see ootab kenasti külmakapis homset päeva, mida sisustab jälle Eleanora esinemine võimlemisrühmaga. Minu meelest eelmisel aastal oli ka emadepäeval neil esinemine. Tore kokkusattumus. Siis jätkab Eleanora oma harrastust alles vist sügisel, neil algab järgmisest nädalast suvepuhkus ja laagritesse ma veel teda ei saada, ta on ju ikkagi nii väike, alles 5-aastane (vähemalt täna ta oli väga õhinal, et saab sügisel jälle suurtemate rühma edasi minna). 

Käisime lastega õhtupoolikul veel õues:
Millegipärast on mul viimasel ajal pea pidevalt valutanud. Praegu ka pikutan ja pea õrnalt jälle tuimab, võibolla on see väsimusest või millestki muust, ma ei teagi. Eile ei aidanud isegi ibumax400. Igatahes vastik, mul tavaliselt ei valuta kunagi peale kaela/õlgade/turja midagi. Mõni arvab, et see tuleb sellest, et ma ei kanna õues mütsi, aga tegelikult kannan ma tihti hoopis peapaela (minule lihtsalt ei sobi peaaegu mitte ükski müts).

Tahaks hirmsalt jooksma minna, aga ei viitsi mitte kuidagi täna üksinda joosta ja keegi ei saa kaasa tulla, nii et otsustasin, et laisklen ja nüüd ootabki pitsa meid köögi laual.

[Translate]

Kiire lauantaipäivä. Eleanoralla oli tänään voimistelussa harjoitukset, jossa kaikki osallistujat sait mitalit. Illalla tehtiin valmiiksi äitienpäiväkakku, mikä odottaa jääkaapissa huomista. Huomenna on myös Eleanoralla esiintyminen. Illalla kävimme vielä ulkoilemassa lasten kanssa. Sen pituinen tämä päivä.

Viime aikoina minulla on särkenyt useamman kerran päätä. En tiedä miksi, aika inhottava. Joku luule, että syy on se, että en käytä pipoa, mutta en usko tätä.

No comments:

Post a Comment