ARHIIV

26/02/2015

Tulistamine meie õuel

Mõtlesin mõni päev tagasi blogi kirjutada, sest mul oleks nii mõndagi (ja samas mitte midagi erilist) rääkida. Võtsin arvuti lahti, et kirjutada alustuseks postitus sellest, kuidas me tütrega sõbrapäeval Helsingis Disney on ice showd käisime vaatamas ja kui äge see oli, aga kaugemale ma ei jõudnudki, sest avastasin, et mees läks maru kauaks prügi välja viima.

Kui ta tuppa tuli, siis rääkis, et midagi jälle toimub siin, sest maru palju politseiautosid ja kuulivestides politseinike on igal pool. Teatud maja trepikodades oli liikumine keelatud. No muidugi oli ka lehes sellest järgmine päev juttu, kus teatati, et kolm meest võeti kinni ja keegi vist õnneks kokkuvõttes viga ei saanudki. Kohal oli olnud viis politseiautot ja nagu aru sain, siis tulistati auto pihta, aga ma ei tea, kas tol hetkel ka keegi autos oli. Igatahes artikli linki ma siia blogisse ei pane, sest seal on liiga täpselt (linn, tänav) kirjas meie kodu asukoht ja kes tõesti nii uudishimulik on, siis leiab selle uudise ise netist üles. 

Nii palju siis turvalisest elust siin Soomes. Mitte, et see nüüd maailma suurim uudis oleks, aga lihtsalt kui enda kodu lähedal sellised asjad juhtuvad, siis tahaks nagu põgeneda. Huvitav, kus oleks turvaline elada, sest mulle tundub, et igal pool on ohtlik. Või siis ma lihtsalt näen ohtu igas asjas. 

Mees tegi pilti autost, mis meie õuel veel eile seisis:

1 comment: