ARHIIV

08/11/2014

Minu esimene video/ Minun ensimmäinen video

Käisin õhtul jooksmas (7km) ja koju jõudes oli mul kindel plaan proovida oma uut iluvidinat. Tõin enda ilublogija poole esile ja tegin endast video, kuid selle avaldamine on minu jaoks kuidagi väga suur samm. Isegi kaamera on natuke vale nurga all, aga noh, mis teha.

Ma absoluutselt ei planeerinud täna hilisõhtul endast videot teha, kuid siis tuli mul mõte, et tahan ikkagi oma suurepärast ostu lugejatega jagada. (Muidu oleksin ma arvatavasti end natukenegi eelnevalt meikinud või selle video päevavalguses filminud.)

Kuna bloggerisse ma neid videosid lisada ei oska, siis lisangi kõik tulevased videod minajamuud blogi facebooki lehele.. Ma luban, et ma räägin järgmises videos aeglasemalt!

Trummipõrin ja... kliki siia: VAATA VIDEOT (päris mitme fail koha peale sai hiljem naerda, kord ütlesin midagi valesti ja teinekord unustasin üldse mainida.)

(Ärge pange tähele, et ma natuke sosistan - lapsed juba magavad. Ning vahepeal ma üritan videos vaadata peeglist, kas ikka filmin ennast. Ikkagi esimene video! Muide see sõrmus pole mu kihlasõrmus, vaid üks teine. Kihlasõrmus on praegu kullassepa juures, see oli natuke liiga suur mulle. Aga videost edasi rääkides, siis saladuskatte all võin öelda, et ma üritasin teha võimalikult loomulikku videot endast, seega ei hakanud mingeid klippe välja monteerima ning see video on tegelikult esimese hoobiga valmis tehtud, muidu ma oleks vist üritanud näitlema hakata.)

Igatahes esitlen teile lokitange, mis teevad suure töö ise ära. Kuna mul on pikad ja väga paksud juuksed, siis see on täielik imemasin mu juustele. Ostsin selle täna 129 euroga Prismast. Olen rahul!

1. Pese ja kuivata juuksed
2. Kasuta kuumakaitset/vahtu (ja oota kuni juuksed on kuivanud)
3. Tee Babyliss Curl Secret lokitangidega lokid
4. Kinnita soovi korral soeng lakiga
5. Valmis!

Kas kellelgi on veel Babyliss Curl Secret lokitangid?

[Translate]

En yhtään suunnittellut, että teen tänään itsestäni videon, mutta oli pakko, koska ostin Prismasta ihanan Babyliss Curl Secret tuotteen. En olisi muuten mainostanut tätä, mutta kun se on oikeasti tosi hyvä!

Videolla puhun viroksi, mutta uskon, että suomalaisetkin ymmärrätte videon katselusta, miten tämä laite toimii.

Bloggeriin en osaa laittaa videoita eli laitan kaikki videot myös tulevaisuudessa minajamuud blogin facebookin kotisivulle 

Ja nyt klikkaa: KATSO VIDEO. Lupaan, että seuraavalla videolla puhun hitaammin!

(Kuiskaan videolla, koska lapset jo nukkuvat. Välillä katson itseäni peilistä, koska haluan nähdä, että toimiiko vielä kamera. Silti ensimmäinen video! Yritin tehdä mahdollisemman luonnollista videota, eli en leikannut mitään osioita pois, vaan laitoin teille heti ensimmäisen yritykseni. Muuten olisin varmaan alanut teeskentelemaan.)


Eli videossa esittelen Babyliss Curl Secret kiharrinta, ostin Prismasta 129 eurolla ja olen tyytyväinen.

Kenellä on samanlainen Babylissin tuote kotona? Oletteko tyytyväisiä?

4 comments:

 1. Niin hieno laite, oon kade. :) Hienot kiharat tulee kyllä.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Toivo joululahjaksi itsellesi ;)

   Delete
 2. Ma olen ka neid vaadanud ja imetlenud, aga kuna ma kannan lokke niiii harva ja kui ka kannan, siis mul on juba korralik vilumus neid kiirelt sirgendajaga teha, siis praegu veel enda jaoks mõistlikuks kulutuseks ei pea :)

  Aga su lokid tulid küll imeilusad ja tore oli videot näha :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mul läheb sirgendajaga nii kaua aega kui lokke tegema hakkaksin. (1tund vähemalt) lihtsalt megapaksud juuksed. Hind on küll kallis jah, nõustun.

   Läbi video tunnen, et lugejad näevad rohkem, milline ma olen. Kirjutades ei kuule ju teise häält :)

   Delete