ARHIIV

11/11/2014

Lõhnaõlid/ Hajuvedet

Ma pole absoluutselt lõhnainimene. Tean küll, et osad inimesed on sellised, kes poes lõhnaõli osakonnast väljuvad ja lõhnavad (haisevad?) mitme eri lõhna järgi. Mina ei taha peaaegu kunagi erinevaid jamasid endale peale lasta, sest tean kindlalt, et lõpptulemuseks on ainult üks haisev pluus.

Raseduse ja imetamise ajal ma ei kasutanud peaaegu ühtegi parfüümi. See on ju tegelikult puhas mürk ja ma ei tahtnud endale rasedana olles otse mürki peale valada. Samuti ma ei tahtnud, et beebi peaks sunniviisiliselt lõhnaõli mu küljest nuusutama. Ma oletan, et laps tahab ikka emalõhna tunda. Seega olengi viimase aasta jooksul vist 3-4 korda ainult lõhnaõli peale pihustanud.

Ma pole vist mitte ühtegi lõhna endale ise ostnud ja õnneks need, mis on mulle kingitud, need on olnud head. Mu lemmik on  Lancome Magnifique.

Millised lõhnaõlid teile meeldivad?

Tegin pildid oma lõhnaõlidest (tunnistan üles ja ütlen, et ma pidin neilt lausa tolmu pühkima enne pildi tegemist, sest olen neid niivõrd harva viimasel ajal kasutanud):

Meeste lõhnadest mu lemmikud on:

[Translate]

En ole yhtään hajuveden-ihminen. Tiedän ihmisiä, jotka tuoksuu (haisee?) joka kertaa kun he lähtevät kaupasta hajuveden osastolta. Mä käytän hajuvettä tosi harvoin, ehkä 3-4 kertaa viime vuoden aikana.

Raskauden aikana en halunnut laittaa myrykkyä päälleni ja pienen vauvan äitinä en halunnut, että vauva joutuu haistelemaan äitin paidalta myrkkyä. Vauva halua tuntea äidin tuoksun.

Kuitenkin mun suosikki hajuvesi on Lancome Magnifique. En ole ikinä ostaneet itselleni hajuvesipulloja. Mutta kaikki, mitkä ovat tehty lahjaksi minulle - on ollut tosi hyviä.

Tein kuvat mun hajuvesistä (pakko sanoa, että pyyhin niistä pölyt ennen kuvan ottamista, koska sen verran harvoin käytän niitä).

Mistä hajuvesistä tykkätte?

2 comments:

  1. Olen ka kehva lõhnade kasutaja (kah rasedus+ imetamine ning ega kusagil nii ei käigi ja kodus nagu ei näe suurt mõtet end niisama lõhnastada). Olemas on muidu Escada Magnetism ning DKNY Be Delicious. Mehel on olemas see parempoolne lõhn ning vahepeal on koju tulles laeva lõhnapoes lõhnastanud ennast selle Allure lõhnaga, osta pole ta seda veel raatsinud.

    ReplyDelete
  2. Minu lemmik on YSL ovaalne teemantkujulises kuldse korgiga kollakas pudelis. Nime ei tea ja ei leidnud googlest. Tegemist ei ole uue lõhnaga, sain selle naistepäevaks üle 4a tagasi ja kolmveerand pudelist on veel alles. Üsna selge, et samuti vähene lõhnastaja, rääkimata lõhnapoodidest ei meeldi mulle isegi lillepoodides käia kus kõik lõhnad ajavad pea tiirlema. Üldiselt lasen lõhna juustesse, ma ei tea miks

    ReplyDelete