ARHIIV

24/10/2014

Olen facebookis!/ Olen facebookissa!

Tegin lõpuks enda blogile facebooki lehe www.facebook.fi/minajamuud 

Kui soovid, siis tule vaata seda uhiuut blogi nurgakest. Miks ma selle tegin? Just nimelt sellepärast, et ma olen nii kilplane ega oska neid videosid bloggeri kaudu siia otse lisada. Ja siis märkasin, et kõikidel korralikel blogijatel on oma facebooki leht ja lõpuks hakkasin ka mina seda tahtma.

Sellega seoses mõtlesin, et kui ühel päeval tekib facebook lehele kena number meeldimisi, siis teen endast esimese video sinna. Hetkel on seal lehelt täpselt kaks meeldimist. Mina ja mu õde muidugi (ma praegu naeran). Aga kuskilt peab ju alustama. Kui just kõik mu blogi lugejad täiesti anonüümseks jääda ei soovi.

Olen päris julge inimene tegelikult, kuid see video tegemine kõlab nii hirmsalt. Aga eks ma proovin end kokku võtta.

Facebooki kaudu on mu blogi lihtsam jälgida, näiteks facebook peaks ise teavitama, millal olen lisanud uusi postitusi (vahest lisan ka facebooki muid jutte ja pilte, küsimusi, jne...)

Kas teie kui lugejad arvate, et facebooki lehe tegemine oli mõttetu või asjalik otsus?


[Translate]

Tein mun blogille facebook sivun www.facebook.fi/minajamuud

Jos haluat, sitten tule katsomaan blogin uutta nurkkausta. Miksi mä tein sen? Koska täällä bloggerissa en millään saanut aikaseksi videopostausta, Ikinä tämä blogspot sivu ei latanut mun videopätkiä. 

Eli ajattelin, että jos sinne facebook sivulle tulee kaunis numero tykkäyksiä, sitten julkaisen itsestäni sinne ensimmäisen videon. 

Mitä lukijat ajattelevat? Onko facebook sivu turha vai hyvä? 


No comments:

Post a Comment