ARHIIV

05/10/2014

Jutupaus/ Juttutuokio

Nädalavahetus möödus taas kiirelt. Eile küpsetasime Eleanoraga kaneelirulle ja juhuslikult tuligi välja, et eile vist oligi kaneelisaiakeste päev Soomes. Kindlaid andmeid mul selle kohta pole.

Täna oli meil aga hoopis tüdrukute päev ning me käisime seekord Eleanoraga Helsingis Finnkinos vaatamas "Muumid Rivieral" filmi. Oli tore, hakkamegi vist tihedamini koos kinos käima. (Eelmine aasta käisime esimest korda Tartus kinos 3D multikat vaatamas, aga lahkusime saalist peaaegu kohe, sest Eleanora kartis. Ju siis need prillid tegid asja niivõrd reaalseks, et lapsel hakkas hirmus.)

Ja nii see nädalavahetus läbi saigi.


[Translate]

Viikonloppu on melkein ohi. Eilen tehtiin tyttäreni Eleanoran kanssa kanelipullia ja sattumalta sain tietää, että eilen olikin Suomessa joku korvapuustipäivä. Varmoja tietoja tästä minulla kuitenkaan ei ole.

Tänään meillä oli tyttöjen päivä. Kävime katsomassa Helsingin Finnkinossa "Muumit Rivieralla" elokuvaa ja oli tosi kiva. Pitäisi käydä useammin. (Viime vuonna Eleanora pelkäsi elokuvateatterissa olla, koska 3D animaatioelokuva oli liian realistinen hänelle ja hän pelkäsi.)

Mutta näin se viikonloppu meni.

No comments:

Post a Comment