ARHIIV

09/10/2014

Haigusepilv/ Sairauspilvi

See tähendab seda, et hetkel magab Lennart haigena mu kaisus lõunaund.

Just siis kui jõudsin eile öelda, et tänasest ma enam öösiti Lennartit nutmise peale enda kõrvale ei võta. Endamisi mõtlesin veel, et nii saab ka imetamiseralliga ehk lihtsamalt ühele poole.

Igatahes ei maksa hõisata enne õhtut. Lennart jäi haigeks, öösel tõusis palavik veelgi. Kõige tipuks vaatasin, et rinnapiimast vist ei jätku öösel Lennarti janu kustutamiseks, aga meie majas oli erakordselt veerike ja hommikuni vett polnud. Ma ei teagi kuna viimati vett polnud... Mitte kunagi vist niimoodi ettehoiatamata.

Ärkasime siis peale 8-tunnist vähklemist üles. Kes magas, kes mitte. Paracetamoli küünlad on hetkel kasutusel, aga kui homseks Lennartil pole parem, siis lähme arstile. Justnimelt meie, sest hommikul vaatas mulle otsa Eleanora kahvatu nägu, sest tuli välja, et ka tema on haige.

Ega midagi pole teha kui siin vaikselt põetada lapsi ja oodata oma haigestumise korda, tundub, et see on mingi viirus.


[Translate]

Se tarkoittaa, että Lennart nukkuu parhaimillaan kipeenä päiväunia mun vieressäni.

Eilen sanoin, että tästä päivästä lähtien en ota Lennartia öisin vierelläni vaikka se itkee. Ajattelin, että tämä on sitten myös imetyksen loppu.

Ei kannattaa ajattella sellaisia... Lennartin kuume nousi ja emme saanut nukuttua koko yön. Aamulla ei ollut talossamme vettä ja huomasin, että myös Eleanora on sairas.

No comments:

Post a Comment