ARHIIV

05/09/2014

Valusa epileerimise tulemused/ Kivulian epiloinnin tulokset

Minu jalad ja pilt sõbrast, kes teeb mulle alati haiget:


Oma esimese epilaatori Braun Silk Epil 7 ostsin ma eelmisel aastal. Siis kui ma olin veel rase. Esimest korda jalgu epileerides mõtteis röökisin ja sisestasin endale, et: "Ma pean ju kuidagi veel sünnitusega ka hakkama saama!". Väga jube valu. Sel hetkel mõtlesin küll, et ilu nõuab ikka maru suuri ohvreid. Õnneks seda epilaatorit saab kasutada ka dušši all olles, sest minuarust vesi rahustab nahka ja vähendab epileerimise valu. (Õnneks veearve kuulub meil üüri hinna sisse...)

Kuna mind on õnnistatud hea karvaga, näiteks juuksed, siis naisena ma need jalakarvad kingiksin küll hea meelega ära. Tänaseks epileerin ma jalgu vahelduva eduga. Muidugi vahepeal koorin kohvipaksuga ja tuleb ette ka sissekasvanud karvu, kuid see on siiski mugavam kui raseerimine (mille tulemus kestab heal juhul 20 tundi ja juba mu jalad on nagu okassiilil...).

Olen proovinud epileerida ka kaenlaaluseid...(Kasutan epileerimisel ka Gilette Satin Care geeli.) Aga see on sama valus iga kord. Näiteks jalgade epileerimine on kohati isegi talutav. Muidugi karvad kasvavad mitmes eri järgus, seega esimene epileerimine ongi loogiliselt võttes see kõige hullem, kuna siis rebitakse kõik karvad korraga juurtest välja (minu nahhaalid on muidugi sama kanged nagu ma ise, seega päris kõiki karvu see masin ei eemalda). Pärast epileerimist hoian jalgu mõned sekundid külma veel all, et vähendada nahaärritust.

Milliste epilaatoritega on veel häid kogemusi?

Mõned pildid, mis tegin koheselt pärast epileerimist ja järgneval päeval:


Hea teada:
1. Karvad peaksid olema juba 2-4 mm pikkused
2. Kasuta spetsiaalset raseerimis-epileerimisgeeli
3. Samal päeval ära päevita

Muidugi hetkel on trend hoopis kõiki karvu kasvatada, nii et igaüks leiab omale sobiva variandi.[Translate]

Ensimmäisen epilaattorin Braun silk Epil 7 ostin viime vuonna. Sitten kun olin vielä raskaana. Ensimmäinen epilointi oli tosi kivulias ja ajattelin, että: "Minunhän on pakko vielä synnyttä ja kestä tämä kipu!". Kammottavan kivulias toimenpide. Onneksi tätä epilaattori saa käyttääå suihkussa, koska vesi minun mielestä vähentää pikkasen tätä kipua.


Minulla on tosi hyvät huistenkasvu, mutta naisena mä antaisin pois nämä jalakarvat. Nykyjään epiloin jalkoja silloin tällöin, mutta se on kuitenkin parempi ja (vaikutus on pitkäkestoisempi) vaihtoehto kun sheivaus (mikä kestä 20h ennen kuin olen taas siili...)


Olen kokeillut epiloita myös kainaloita, mutta se on silti sama kivulias joka ikinen kerta. (Käytän aina Gilette Satin Care geelia.) Jalkojen epilointi ei enää satu näin paljon kun aluksi.


Laitoin kuvia, jotka ovat otettu heti epiloinnin jälkeen ja seuraavana päivänä.


Millästä epilaattoria käytät sinä?No comments:

Post a Comment