ARHIIV

19/09/2014

Sizzix Big Shot ja scrapbooking

Imetlesin internetis seda masinat nii palju, et ma ei saanud isegi öösel magada. Õnneks võtsin julguse kokku ja tellisin soomekeelselt leheküljelt (www.napsakka.fi) endale uhiuue scrapbookingu masina Sizzix Big Shot.

See masin on nii ilusa ja armsa väljanägemisega. See on minu varajane jõulukink!

Ma nii väga tahtsin kõike ise teha ja nüüd harjutangi käe soojaks ja hakkan tegutsema. Selle masinaga peaks kõiksugu kutsete ja kaartide tegemine imelihtne olema. Kindlasti kajastan oma edusamme ja meisterdusi ka blogis.

Muide, ma alguses jõudsin juba ära ehmuda sellepeale, et läbipaistvatele vaheplaatidele kriimud jäid, aga tuli välja, et nii see käibki, sest need plaadid on meeletu surve alla ja kui need väga ära kuluvad aja jooksul, siis saab jälle uued vaheplaadid tellida. Mina alles avastan seda scrapbookingu maailma.

Selline on Sizzix Big Shot masin (youtubes leidub mitu head tutorial/ õpetusvideot, kuidas seda masinat kasutada):


Tegin kiirelt ühe näidise:[Translate]

Ihailin monta päivää tätä askartelukonetta Sizzix Big Shot ja katsoin videoita. Onneksi uskalsin ja tilasin itsekin sivulta www.napsakka.fi itselleni sellaisen kotiini.

Tosi ihana ja kaunis ulkonäko. Se on minun joululahja.

Minä halusin niin paljon tehdä häihin kaikki paperikoristeet ja kutsut itse. Ja nyt minulla on mahdollisuus harjoittella kättäni.

Kirjoitan ja laitan varmasti kuvia myös blogiini scrapbookingusta! (Tämän postauksen kuvista näet millainen on Sizzix Big Shot ja miten helposti siä voi käyttää.)

No comments:

Post a Comment