ARHIIV

12/09/2014

Pulmakutsete ideed/ Hääkutsujen ideat

Pulmateema värvid on valge ja veinipunane. Lisaks meeldib mulle teemana ka taaskasutus. Tahaksin teha kõik kutsed, kohakaardid ja dekoratsioonid oma kätega - ise. Mul on kodus palju materjali selleks. Aga ma lihtsalt ei oska kõiki oma ideid paberile mahutada. Seega oleks lihtne tellida kutsed mujalt (näiteks eraisikult) ning teha muud pisiasjad ise. 

Pulmakutsetel võiks olla kasutatud meie pulmavärve ning natuke näha ka taaskasutust. Soovin, et dekoratsioonid pulmasaalis ning üleüldised detailid oleksid sama teema põhimõtetega.

Otsisin Googlest mõned pildid:


Kuigi olen juba algselt suhelnud ühe inimesega, kes võibolla isegi teeb mulle kutsed ise, siis vaatan ma netis ikka ringi. Leidsin mõned internetileheküljed, kust saab tellida pulmakutseid:


[Translate]

Hääväriteemat ovat valkoinen ja viinipunainen. Mä tykkään myös kierrätysaiheesta. Haluaisin tehdä kaikki kutsut, paikkakortit ja muut yksityiskohdat itse, mutta pelkään, että en osaa laittaa kaikkia mun ajatuksia paperille. Olisi helppo tilata hääkutsut ja tehdä kaikki muut paperihommat itse.

Haluan, että hääkutsuissa näkyy hääväriteemat ja mahdollisesti myös kierrätysaihetta. Haluan, että hääjuhlapaikan koristelussa näkyvät nämä samat aiheet: viinipunainen, valkoinen ja kierrätys.

Selailin netissä ja löysin Googlesta monet inspiraatiokuvat. 

2 comments:

  1. Oskaksin soovitada sellist inimest pulmakutsete tegijaks, tal on päris palju pilte tehtud töödest ka: https://www.facebook.com/marge.laius/photos
    Ma muidugi ei tea, kas tal aega on jne

    ReplyDelete