ARHIIV

17/09/2014

Jutupaus/ Juttutuokio

Mul oleks veel mitu postitust valmis avaldamiseks, aga ma ei saa seda teha enne pulmi, sest ma tean, et paljud mu sugulased ja teised, keda pulma kutsume - loevad mu blogi. Ning ma tahan, et pulmapeol oleks neil ka üllatusi. Seega selle arvelt peavad muud kannatlikud olema ja ootama. Luban pärast pulmi need postitused nähtavaks teha.

Muidugi nagu mul kombeks, mul on mitu rauda tules ning ma ei oskagi midagi lõpuni ära teha, sest internet on lõpmatu koht, kust saan aina ideid juurde. Olen nüüdseks juba paar nädalat igal võimalikul hetkel kui lapsed lõunaund või ööund magavad, googlest infot otsinud. Ja seda ka leidnud!

Nii palju veel võin pulma üldistada ja öelda, mida pulmas näha saate: veinipunast, valget, taaskasutust, vintage-stiili. Need teemad on peaaegu igas elemendis.

Muide facebookis on grupp PULMAD 2015 (neile, kes plaanivad pulmi ja abielluvad aastal 2015).

Rohkem ma pulmadest eriti üksikasjalikult rääkida ei tohigi, sest muidu rikun külaliste jaoks üllatusmomendi pulmas ära. Üritan keskenduda ka tavaellu nüüd vahelduseks.

Mis on meie pulmas MINULE kõige tähtsamad kolm asja?
1. See, et kõik tähtsad külalised ja pereliikmed on kohal.
2. Minu väljanägemine, kleit. (Muidugi ka mehe šikk olek.) Tähtis on samuti laste valmis sättimine ja et kuidas nad pulmapidu vastu peavad.
3. Hea söök, muusika ja peokulg.

Mis on meie pulmas TEMALE (Tambetile) kõige tähtsamad kolm asja?
1. Sült ja pikk laud.
2. Hea Eesti muusika.
3. Et ikka sööki jätkuks.

Olgu, natuke naljaga kirjutatud need mehe vastusevariandid. Aga õnneks ma ei pea kõike üksi planeerima. Ja ega tegelikult ei tahagi, sest see on ju MEIE pulm, mitte ainult minu.


[Translate]

Minulla olisi vielä monta postausta valmiina julkaistavaksi, mutta en voi tehdä sitä ennen häitä. Koska tiedän, että mun sukulaiset lukevat minun blogia. En halua pilata heidän yllätysmomenttia häissäni. Sen takia muut lukijat saavat odottaa ja olla kärsivällisiä. Julkaisen ne postaukset häiden jälkeen. 

En kerro sen enempään nyt yksityiskohdista häistä, vaan keskityn normaalielämään myös.

Mikä on kolme tärkeintä asiaa MINULLE meidän häissä?
1. Se, että kaikki tärkeät perheenjäsenet ja vieraat olisivat häissä.
2. Minun ulkonäkö, häämekko. (Myös mieheni komea ulkonäkö puvussa.) Tärkeä on myös lasten pukeminen ja ajatus siitä, että miten ne jaksaa tätä pitkä hääjuhla.
3. Hyvää ruokaa, musiikki ja yleinen juhlafiilis,

Mikä on kolme tärkeintä asiaa HÄNELLE meidän häissä?
1. Lihahyytelö ja pitkä ruokapöydä.
2. Hyvää Viron musiikki.
3. Se, että ruoka riittäisi varmasti.

Hyvä on, mieheni vastaukset ovat kirjoitettu huumorilla. Mutta onneksi ei täytyy minun suunnittella yksin häitä. Ja en haluaisikaan, koska ne on MEIDÄN häät, eikä vaan minun.


No comments:

Post a Comment