ARHIIV

16/09/2014

Blogimine kui trend/ Hittibloggaaminen

Mulle tundub, et ma olen ka buumi-blogija. Nimelt paljud blogijad, keda ma olen blogimaastikul kohanud on samuti minuvanuselised 1-3 lapse emad, kes äsja abiellusid või alles planeerivad pulmi. Muidugi on see minu jaoks hea, siis saan ideid ja mõtteid endale.

Milliseid tüüpi blogijad peamiselt on?
1. Minusugused (Nagu eelnevalt kirjutasin, neid blogisid jälgingi kõige rohkem.)
2. Paarikümnesed ilublogijad. Üks toode teise järel. (Vähemalt saab infot mõne kindla toote kohta, ilma, et raha raiskad jama toote peale.)
3. Varateismelised blogijad. 12-14-aastased, kes tahavad kirjutada suurtest asjadest. (Tore kui sellises vanuses lapsed kirjutavad.)
4. Käsitöö, kokanduse või muu harrastuse blogijad. Tihti vanuseks 30+ (Jälgin vahest, imetlen ja tahan ka ise teha rohkem.)
5. Elustiili muutmise-blogijad. Kirjutavad põhiliselt oma "teatud" toitumisest. (Saan ideid ja mõtlen tihti, et kuidas inimene suudab enda elus toitumises kannapöörde teha.)

Kirjutage terviseks! Minuarust on inimesi ja blogisid nii palju, et usun, et kõigile leidub miskit lugemist.

Milline blogija Sina oled?
Milliseid blogisid jälgite?


[Translate]

Olen huomannut, että nyt on tosi paljon bloggaajia. Suurin osa, niin kuin minäkin, ovat 1-3 lapsen äiteja, jotka on mennyt naimisiin tai vasta suunnittelemassa häitä. Sehän on hyvä minulle, koska saan paljon ideoita ja ajatuksia itselleni.


Millaisia bloggaajia on yleisesti?

1. Minunakaltaiseni (Niin kuin kirjoitin, niitä seuraan eniten.)
2. Parikymppiset kauneusbloggaajat. Yksi tuoteesittely toisen jälkeen. (Mutta saa ainakin tarkka tietoa jostain tuotteesta,)
3. Varateinit bloggaajat. Haluavat kirjoittaa isojen asioista.
4. Käsityö, leivonta tai muun harrastuksen bloggaajat. (Seuraan, ihailen ja haluan tehdä myös itse enemmän.)
5. Elämänmuutoksen bloggaajat. Kirjoittavat yleensä tietynlaisesta ruokavaliosta. (Saan ideoita ja ajattelen usein, että miten ihminen jaksaa rajoittaa koko ajan itteeni.)

Kirjoittaakaa terveydeksi! Minun mielestäni on blogeja niin paljon erilaisia, että jokaiselle varmasti löytyy jotakin.


Millainen bloggaaja olet Sinä?

Tai millaisia blogeja luet?

3 comments:

 1. Mina kuulun selle järgi mitmesse gruppi (1,2,4), ainult, et abielluma ma ei hakka. Ise loen kõige rohkem nn elustiili blogisid, kus kirjutatakse kõigest: ilust-pereasjadeni :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jah, ma ka selline "kõige-blogija" :)

   Delete
 2. Mina olen see paarikümbine ilublogija aga nüüd kirjutan ka veidi oma kaalulangetamisest :D
  Ise jälgin enamuses osas samuti ilublogisid ja blogisid, kuhu aeg-ajalt ilu teema sisse vupsab, kuid leidub ka mõni teise stiiliga blogi minu lugemislistis.

  ReplyDelete