ARHIIV

09/08/2014

Minu unistuste kodu sisustus

Olen ammu juba mõtisklenud, et milline minu unistuste kodu välja näeks. Katsetan ja otsin. Praegusest kodust olen siia blogisse juba varem pilte lisanud, kuid see on siiski suhteliselt modernne ja tavaline. Ma igatsen justkui näputäit antiikki ja rohelust.

Nüüd olen juba mõnda aega leidnud endale selliseid vintage ja shabby chic stiilis sisustuspilte, mis oleks justkui loodud minu jaoks. Need tunduvad minu jaoks nii ilusad, kodused ja kutsuvad! Tahaks koheselt ehitada oma maja ja leida vajalikud mööbliesemed.

Selline sisustus on tegelikult (minuarust) lihtne teostada, sest kõik mööbliesemed saab väga lihtsalt omapäraseks ja ainulaadseks teha. Ise näen juba vaimusilmas ette, et kuidas ma mööda kirbutuge ringi käin ja leian räämas kappe ja toole ning lihvin ja värvin neid ja ongi valmis. Tulemus ei pea isegi laitmatult korrektne olema, kodu võibki olla justkui korrapäraselt segamini ja mööbel kulunud. Mu kodu võiks olla täiesti hele, valgetes ja rohelistes toonides. Ohh ma nii unistan!

Jagan enda ideid ka teiega ja loodan, et ühel ilusal päeval on ka minu kodus miskit sellist:
(Hoiatan, et pilte on palju!)

Vaatan neid pilte ja olen täiesti võlutud!

Oleks mul vaid üks väike valge puumaja...


5 comments:

 1. Vaatan neid pilte ja mõtlen, et meil sinuga on sama maitse, ainult et mulle meeldib see kõik pruunides toonides :) ehk siis mulle meeldib vintage ja sulle romantic vintage. Õdede värk ;)

  ReplyDelete
 2. Ka minu üks lemmikumaid stiile (Y)

  ReplyDelete
 3. Ilus stiil, endalgi jookseb selle peale suu vett. Soomes Riihimäel ühes kirbukas olen analoogset mööblit näinud (diivanid ja peeglilauad) muidugi hind on ka alati selline olnud, et süda jätab lööke vahele.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kirbukad on üldse väga huvitavad kohad, kahjuks mul pole siiani õnne olnud ja ei leia peaaegu kunagi midagi erilist.
   Üks kord oli küll nii katkine tool müügil 200 €, mille mina oleksin otse prügimajja viinud. Ei tea, mille järgi nad neid hindu küll mõtlevad seal...

   Delete
 4. Väga ilus stiil. Alati imetlen selliseid kodusid, kus on šikk ja samal ajal "katkine". Ise tahaksin sellist stiili maakodusse, ehk pisut tumedamates toonides. :)

  ReplyDelete