ARHIIV

09/08/2014

Ema TOP 10 ametit

Täna hakkasime Eleanoraga tegema juba väikesed ettevalmistusi tulevaks sünnipäevaks. Mina arvasin, et korraldame seekord suhteliselt väikese sünnipäeva talle viieseks saamise puhul, aga lõpuks tuleb kokku 14 last ja vähemalt sama palju täiskasvanuid. Eleanoral on juba päris palju sõpru ning mina olen harjunud, et täiskasvanud saavad ka sünnipäeval jälle kohtuda ja juttu rääkida.

Koolis hakatakse vist pidama selliseid sünnipäevi, et kutse on ainult lastele. Aga siis peetakse mitu sünnipäevapidu? Lastele ja sugulastele eraldi? Igatahes seekord me sünnipäeva ei kavatse kodus pidada, sest siin on ikka liiga vähe ruumi. Ideaalne oleks ju maja ja siis saaks aiapeo korraldada, aga kuna mul sellist varianti pole, siis peame me sünnipäeva hoopis korteriühistu suures ruumis. Peole tuleb nii eestlasi kui ka soomlasi. Plaanin lastele ka väikese programmi (mänge ja võistlusi) korraldada. Eleanora soovis ka hirmsalt meisterdada ja bingot mängida. Aga sellest teen ma kunagi hiljem eraldi postituse.

Jäingi korraks mõttesse, et nüüd ma siis olen taas justkui peokorraldaja. Ja avastasin, et ma tegelikult tahangi teha kõike ise. Sest selline mu iseloom juba kord on.

Ema kümme ametit:

1. Kokk, kondiiter
2. Koristaja
3. Hooldaja
4. Õmbleja
5. Juuksur
6. Näitleja
6. Laulja
7. Õpetaja
8. Kasvataja
9. Arst
10. Peokorraldaja


Mida emad veel oskavad? Või elu jooksul õpivad?

No comments:

Post a Comment