ARHIIV

26/07/2014

Kiirelt pakkimise tulemus

Seekord ma ei viitsinud Eesti reisi jaoks pakkida. Kohe üldse mitte. Seega kui hommikul 6:24 sain aru, et tunni aja pärast peame hakkama sadamasse sõitma, siis pidin ikka üht ja teist kohvrisse viskama.
Aga nagu näha, siis ma pole eriti hea viimase hetke pakkija. Eriti kui tuleb mitme inimese asjad läbi mõelda.

Seega maha jäid:

1. Kõikide ujumisriided (!)
2. Lutipudelihari
3. Minu plätud
4. Lennarti tuduloom ja tekike
5. Reisivoodi (aga polnudki vaja)
6. Juuksepalsam (aga vahet pole)

Kuumad ilmad, aga kahjuks maal on parmud, mida Eleanora ka väga kardab. 

Autoreis läks eile muide väga jubedalt. Terve Tallinn-Tartu tee Lennart röökis. Mitte midagi ei aidanud teda, isegi see, et ma ta vahepeal istmest välja tõstsin ja tissi andsin. Väga jube ja ohtlik. Mitte kui midagi. (Ma ausõna proovisin kõike, sööke, jooke, isegi rahakoti ja pudelikorgid ja kõik olin talle kätte andnud, et ta ometi rahulikult sõidu ajal oleks või magama jääks. Aga ei.) Sama jant nagu siis kui Eleanora oli beebi. 
Saan täiesti aru ka, nii liikuv laps, kes kogu aeg ringi käputaks ja maailma uuriks - ta pidi aheldatuna mitmeid tunde istuma autos? Õnneks oli kliimaseade, et polnud päris saun. 

Pärast seda läksin Tartusse apteeki ja ostsin naistepunatabletid ja purgi palderjani. Müüa vaatas mind ja ütles:
"Te võite neid kas või korraga võtta!"


1 comment:

  1. Me erilisi peatusi ei saanud teha, sest autoistmesse pannes ta ikka ja jälle hakkas kohe kõvasti nutma. Tartus olime me küll mitu tundi, kuid teadsime, et sealt maale sõit kestab veel üle 45 minuti.

    ReplyDelete